جدیدترین نسخه‌ی Continuum 2022 منتشر شد

به تازگی Continuum 2022 توسط Boris FX به عنوان آخرین نسخه از مجموعه افکت‌های پلاگین برای ترکیب و ویرایش نرم‌افزار، که از دینامیک سیال در داخل Particle Illusion پشتیبانی می‌کند منتشر شده است. این نسخه همچنین PixelChooser و FX Editor را به‌روزرسانی می‌کند، جلوه‌های تاری جدید اضافه می‌کند و پشتیبانی بومی برای پردازنده‌های M1 اپل و پشتیبانی اولیه از سیستم رندر چند فریم جدید After Effects را معرفی می‌کند.

پشتیبانی از دینامیک سیالات در Particle Illusion

جدیدترین نسخه‌ی Continuum 2022 منتشر شد
جدیدترین نسخه‌ی Continuum 2022 منتشر شد

تغییرات کلیدی در Continuum 2022 شامل پشتیبانی از دینامیک سیالات در Particle Illusion و مولد ذرات 2 بعدی و 3 بعدی آن است که امکان ایجاد جلوه‌های ارگانیک جدید را فراهم می‌کند. رندر پلاگین میزبان نیز در این نسخه بازسازی شده است و تا 5 برابر سرعت بیشتر را در همه‌ی برنامه‌های میزبان ارائه می‌دهد. کاربران همچنین می‌توانند تمام صحنه‌ها را در کتابخانه‌ی فرستنده‌ی ذرات ذخیره کنند.

این به‌روزرسانی همچنین نسخه‌ی جدیدی از PixelChooser را معرفی می‌کند و این سیستم مات و ماسک یکپارچه Continuum، با پردازش کامل GPU و پشتیبانی از ردیابی ماسک مسطح Mocha در اختیار کاربران قرار گرفته است.

این بروزرسانی در حال حاضر با بیش از 100 فیلتر Continuum در دسترس است؛ فیلترهایی که به عنوان “BCC+” نشان داده شده‌اند. جلوه‌های BCC+ سازگار با HDR، نسخه جدیدی از ویرایشگر FX محیط Continuum را برای مدیریت و ویرایش با رابط کاربری بازطراحی‌شده و پشتیبانی از OpenColorIO 2 دریافت می‌کنند.

این به‌روزرسانی همچنین پنج افکت تاری جدید، از جمله تاری‌های کانال، تاری‌های جهت‌دار و لکه‌دار، به‌علاوه‌ی یک نسخه‌ی بازسازی‌شده از فیلتر BCC Prism را اضافه می‌کند تا جداسازی رنگ منشوری را با تاری لکه‌ای ترکیب ‌کند.

The Cinematographer’s Toolkit، مجموعه‌ای از جلوه‌های سینمایی جدید اضافه شده در Continuum 2021 بوده که دارای 60 درجه‌بندی رنگ جدید بر اساس فیلم‌های کلاسیک و 50 چراغ از پیش تعیین شده‌ی جدید است. بهبودهای عملکرد این نسخه شامل پشتیبانی بومی از پردازنده‌های M1 اپل و پشتیبانی از سیستم جدید Multi-Frame Rendering معرفی شده در After Effects 22.0 در بیش از 350 افکت Continuum است.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز Continuum 2022

Continuum 2022 با طیف وسیعی از نرم‌افزارهای ترکیب‌بندی و ویرایش، از جمله After Effects، DaVinci Resolve و Nuke که روی Windows 8 به بالا یا macOS 10.14 به بالا اجرا می‌شوند، سازگار است. با توجه به برنامه‌ی میزبان قیمت‌گذاری‌ها متفاوت خواهد بود و مجوزهای جدید از 695 دلار تا 1995 دلار هزینه دارند. هزینه‌ی اشتراک اکنون از 195 دلار در سال تا 695 دلار در سال است و همچنین امکان خرید واحدهای Continuum جداگانه نیز وجود دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین نسخه‌ی Continuum 2022 منتشر شد

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها