برند: ASUS شناسه محصول: ROG-THOR-1200P دسته:
  • گواهینامه 80 پلاس پلاتینیوم
  • کارکرد بدون صدا
  • محافظه گردو غبار با استاندارد IP5x
  • نمایش میزان مصرف واقعی پاور
  • نورپردازی RGB
  • 1200W
  • گارانتی رسمی ایسوس
تومان
در انبار موجود نمی باشد
مقایسه
موجود نیست
نقد و بررسی اجمالی
منبع تغذیه یا پاور پاور ASUS ROG Thor 1200W Platinum یکی از بهترین تولیدات برند ایسوس است که به عنوانی یکی از اولین ها در نوع خود هست.
ASUS ROG Thor 1200W Platinum
پاور ایسوس ROG Thor 1200W Platinum قابلیت نورپردازی بسیار هیجان انگیز ASUS Aura Sync را در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید نورپردازی محصولات خود را با پاور هماهنگ کرده و از آن لذت ببرید.
ASUS ROG Thor 1200W Platinum
پاور ROG Thor 1200W Platinum
هیت سینگ های سری ROG در پاور ایسوس ROG Thor 1200W Platinum دوبرابر نسخه های عمومی طراحی شده است تا حداکثر دفع حرارت را داشته باشد. پاور ROG-THOR-1200P میتواند به صورت کاملا بی صدا و بدون حرکت فن ها تا حد دمایی مشخصی کار کند .
ATX12V
Dimensions
19 x 15 x8.6 Centimeter
Efficiency
80Plus Platinum (At 20%/50%/100% load AC 115V 60Hz and AC 230V 50Hz, the power efficiency is 90%/92%/89%.)
Protection Features
OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
Hazardous Materials
ROHS
AC Input Range
100-240Vac
RGB Connector
Aura Sync
DC Output Voltage
+3.3V +5V +12V -12V +5Vsb
Maximum Load
25A 25A 100A 0.3A 3A
Total Output
1200W