استودیو 2K پروژه 53 میلیون دلاری خود را کنسل می‌کند

استودیو 2K به تازگی اعلام کرده است که یک بازی که توسط تیم Mafia 3 در دست توسعه بوده است به تازگی کنسل شده است. این پروژه به نظر قرار بود که چندنفره باشد، ولی متاسفانه کنسل شده است. در ادامه این خبر با مازستا همراه باشید.

استودیو 2K در آخرین بیانیه خود اعلام کرد که که یک پروژه نامعلوم با بودجه 53 میلیون دلاری که به نظر قرار نبود نتیجه‌ای در آینده بدهد در مراحل ساخت کنسل شده است. اطلاعات زیادی درباره این پروژه وجود ندارد، ولی به نظر این پروژه زیر نظر Hangar 13، استودیوی کالیفرنیایی که مسئول ساخت مافیا 3 و Mafia Defeinite Edition است، بود.

استودیو 2K پروژه 53 میلیون دلاری خود را کنسل می‌کند
استودیو 2K پروژه 53 میلیون دلاری خود را کنسل می‌کند

طی اطلاعات دیگری که منتشر شده بود، نام مخفی این پروژه Volt بوده است و قرار بود که این پروژه یک بازی آنلاین چند نفره با حضور ابرقهرمانان باشد. این پروژه از سال 2017 در دست ساخت بوده است و در طی ساخت با مشکلات زیادی از جمله پاندمی کرونا رو به رو شده است. در حال حاضر کارکنان استودیو Hangar 13 در حال ایده پردازی برای قدم‌های بعدی خود هستند. به نظر کنسل شدن چنین پروژه‌ای بعد از چند سال تمرکز کارکنان را کمی سخت کرده است.

استودیو Hangar 13 در سال 2014 افتتاح شد و درسال 2016 بازی مافیا 3 را منتشر کرد. این استودیو همچنین مدیریت شعبه جمهوری چک 2K را نیز به عهده گرفت. این استودیو در سال 2018 تعداد زیادی از افراد را از تیم خود اخراج کرد و از آن زمان به جز Mafia Definitive Edition که بازسازی از نسخه اصلی بازی بود، هیچ بازی دیگری منتشر نکرد.

با توجه به اینکه کنسل شدن پروژه طولانی مدت ضربه‌ای را به این استودیو به همراه خواهد داشت، Hangar 13 استودیوی بزرگی است که دفاتری در کالیفرنیا، بریتانیا و جمهوری چک دارد. به عبارت دیگر، این استودیو به جز Volt قطعا پروژه‌های بیشتری برای توسعه دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها