بازی A Quiet Place سال بعد عرضه می‌شود

بازی A Quiet Place، قرار است داستان اصلی را روایت کند و در دنیای ترسناک این فیلم اتفاق خواهد افتاد.

استودیوی Saber Interactive که ناشر بازی World War Z است در حال همکاری با توسعه دهندگان بازی، Illogika و Ep1t0me بر روی یک بازی ترسناک تک نفره جدید با محوریت فیلم A Quiet Place است. این بازی مستقیما بر اساس این فیلم ترسناک و با همین نام ساخته نمی‌شود، بلکه داستان اصلی را روایت می‌کند که در همان جهان اتفاق افتاده است.

بازی A Quiet Place سال بعد عرضه می‌شود
بازی A Quiet Place سال بعد عرضه می‌شود

فیلم A Quiet Place که در سال 2018 منتشر شد، درباره خانواده‌ای است که پس از نابودی بشریت توسط بیگانگان نابینا ولی با شنوایی فوق‌العاده تیز، تلاش می‌کنند تا زنده بمانند. سکوت در این فیلم به معنای بقا است و بچه‌های کوچک در این یک مورد به نظر نمی‌توانند خوب عمل کنند. این فیلم جوایز زیادی برده است و نمره 98 از 100 را از Rotten Tomatoes گرفته است. دنباله این فیلم که اوایل امسال منتشر شد نیز با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد.

تاد هالنزشد مدیر انتشارات استودیو Saber Interactive در رابطه با این فیلم گفت که: موفقیت شگفت انگیز فیلم‌های A Quiet Place نشان می‌دهد که مخاطبان تشنه ماجراجویی بیشتر در این جهان هستند و Illogika در حال ایجاد تجربه‌ای جذاب در رابطه با این سری است. این استودیو مفتخر است که اعلام کند A Quiet Place اولین بازی است که توسط یک استودیوی خارجی برای انتشار Saber ساخته می‌شود.

استودیوی Illogika در سال 2009 توسط پیشکسوتان Eidos Montreal، Behavior Interactive و Ubisoft تاسیس شده است.  در سال 2018 بازی اکشن پازلی Subaeria توسط این استودیو منتشر شد. این استودیو همچنین بر بازی‌های موبایل و واقعیت مجازی Lara Croft Go و Hitman Go، Goosebumps و The Other Room کار کرده است.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از عنوان و تنظیمات بازی وجود ندارد، ولی انتظار می‌رود که اطلاعات بیشتری در اواخر امسال منتشر شود چراکه خود بازی در 2022 عرضه می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها