استودیو Flood The Molasses به CD Projekt Red برای بازی جدید می‌پیوندد

استودیو Flood The Molasses که در ایالات متحده مستقر است و مسئول ساخت بازی‌های The Flame In The Flood و Drake Hollow است، اکنون بخشی از گروه CD Projekt است. این استودیو همکاری نزدیکی با CD Projekt خواهد داشت تا بر روی پروژه جدیدی کار کنند. این پروژه قرار است بر اساس یک از آثار فعلی CD Projekt باشد.

استودیوFlood  The Molasses به CD Projekt Red برای بازی جدید می‌پیوندد
استودیو Flood The Molasses به CD Projekt Red برای بازی جدید می‌پیوندد

استودیو Flood Molasses اعلام کرده است که همکاری با CDPR یک تجربه فوق‌لعاده خواهد بود تا بتوانند با یکی از استودیو‌های مورد علاقه خود کار کنند. فارست داولینگ اعلام کرد که بی صبرانه منتظر است تا ماموریت خود را با CDPR و تیم آن شروع کند.

استودیو CDPR هم اعلام کرد که Molasses Flood همان اهداف CDPR را دارد و کیفیت کار و تجربه خوبی دارند. CDPR معتقد است که این استودیو می‌تواند استعداد و اراده را به تیم آنها بیاورند.

برخلاف استودیو Digital Escapes که پس از خریداری شدن توسط CDPR در اوایل امسال به CD Projekt Red Vancouver تغییر نام پیدا کرد، The Molasses Flood قرار نیست تا با CD Projekt ادغام شود و هویت فعلی خود را حفظ خواهد کرد. به گفته CD Projekt Red استودیو Molasses Flood قرار است روی پروژه بلندپروازانه خود کار کند که بر اساس یکی از IPهای این شرکت است. یکی از IPهای CDPR می‌تواند The Witcher و Cyberpunk باشد.

Molasses Flood نیز اشاره کرد که این بازی حداقل از نظر مکانیکی از دیگر آثار قبلی CDPR فاصله نمی‌گیرد و بر اساس همان اصول و راهنمایی‌ها ساخته خواهد شد. هنوز اطلاعات بیشتری از این بازی در دسترس نیست، ولی بالاخره این استودیو‌ها تصمیم به نشان دادن تیکه‌ای از بازی می‌کنند.

این خبر بعد از تاخیر نسخه‌های نسل جدید بازی‌های The Witcher 3 و Cyberpunk 2077 نشان می‌دهد که CDPR برنامه‌های بیشتری نیز دارد و سخت مشغول بر تمام پروژه‌ها است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

استودیو Flood The Molasses به CD Projekt Red برای بازی جدید می‌پیوندد

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها