شکایت یک آژانس فدرال دیگر از ACTIVISION، پرونده 18 میلیون دلاری را شروع می‌کند!

کمیسیون برابری فرصت‌های شغلی در آمریکا پس از سه سال تحقیق در خصوص تبعیض در محل کار، از ACTIVISION بلیزارد شکایت کرد. این آژانس در تاریخ 15 ژوئن نامه‌ای به اکتیویژن ارسال کرده، تقریبا یک ماه قبل از صدور شکایت از طرف وزارت کار و مسکن کالیفرنیا، و طبق گزارش استریت وال استریت ژورنال، طرفین از آن زمان در حال مذاکره هستند.

پس از اعلام شکایت، ACTIVISION به صورت مطبوعاتی از توافق با این آژانس فدرال خبر داد. ای توافق شامل ایجاد صندوقی 18 میلیون دلاری برای جبران آسیب به مدعیان واجد شرایط می‌شود و هرگونه پول باقی‌مانده به خیریه اهدا می‌شود.

شکایت یک آژانس فدرال دیگر از ACTIVISION، پرونده 18 میلیون دلاری را شروع می‌کند!
شکایت یک آژانس فدرال دیگر از ACTIVISION، پرونده 18 میلیون دلاری را شروع می‌کند!

ایجاد نرم‌افزار و برنامه‌های آموزشی برای بهبود شیوه برخورد در محل کار نیز جزو این قرارداد است. وعده‌های دیگری نیز از سوی اکتیویژن داده شده است که شامل به‌روز‌رسانی سیاست‌ها و آموزش‌های مربوط به محل کار می‌شود.

بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن اعلام کرده است که در اکتیویژن جایی برای تبعیض، آزار و اذیت و نابرابری وجود ندارد و از کارکنانی که شجاعانه تجربیات خود را به اشتراک گذاشتند، تشکرکرد. او همچنین بابت اتفاقات نامناسبی که افتاد عذرخواهی کرد و تهعد بست که اکتیویژن را به یکی از فراگیرترین و محترم‌ترین محل‌های کار در جهان تبدیل کند.

او اضافه کرد که برای از بین بردن آزار و اذیت و تبعیض در محل کار هوشیار خواهد بود. همچنین از EEOC برای مشارکت و تلاش برای از بین بردن رفتار‌های نامناسب در محل کار تشکر کرد.

البته این تازه‌ترین شکایت از زمانی که کالیفرنیا در جولای از کمپانی شکایت کرده است، در 14 سپتامبر شکایتی ناعادلانه از سوی انجمن ارتباط کارکنان آمریکا از طرف کارکنان اکتیویژن مطرح شد و در آگوست سهامداران از این شرکت شکایت کردند.

اخیرا، در 20 سپتامبر اعلام شد که تحقیقاتی انجام می‌شود و از کوتیک و سایر مدیران درخواست احضار برای تحقیقات کردند. همچنین، شکایت از سوی DFEH کالیفرنیا نیز هنوز برقرار است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها