آمازون در حال کار روی یک بازی چند نفره اکشن و ماجراجویانه است

بازی‌های آمازون اخیرا شاهد پستی و بلندی‌هایی بودند. از یک طرف، بازی New World را داریم که به سرعت ناامید کننده شد و هربار که تلاش کرد تا مشکلی را برطرف کند مشکلات بسیار دیگری را ایجاد کرد. با مازستا همراه باشید تا جزییاتی از این بازی چند نفره اکشن و ماجراجویانه آمازون را در اختیارتان قرار دهیم.

در طرف دیگر هم بازی Lost Ark را داریم که مشکلات بسیاری زیادی را با ربات‌ها دارد،‌ ولی با استقبال خوبی از بازیکنان رو به رو شد. آمازون با این حال هنوز هم برنامه‌های بیشتری دارد و یک بازی چند نفره اکشن و ماجراجویانه را در دست ساخت دارد.

آمازون به تازگی با استودیو Disruptive Games قرارداد بسته است تا بازی از این استودیو را منتشر کند. این استودیو را ممکن است برای بازی‌‌هایی مانند Godfall، Pro Skater 1 + 2 و Diablo 2: Redured بشناسید.

بازی چند نفره اکشن

در حالی که هنوز جزئیات دقیق این بازی منتشر نشده است می‌دانیم که استودیو در حال کار بر روی یک تجربه تجربه چند نفره و کاملا جدید است.

بنیانگذار و مدیر عامل استودیو Disruptive Games درباره این مشارکت با استودیو Amazon Games گفت که ” ما مشتاقانه منتظر هستیم تا یک تجربه آنلاین را ایجاد کنیم که خلاقیت بازیکنان را روشن کند و تعاملات اجتماعی آنها را تقویت کند. تیم آمازون چشم انداز ما را برای این بازی پذیرفته است.”

استودیو آمازون هم از تیم Disruptive Games تقدیر و تشکر کرده است و خبر داده است که با قدرت آنها در ساخت دنیاهای جذاب و طراحی بازی‌‌های قوی آنها می‌توانند یک چیز جدید را برای بازیکنان ایجاد کنند.

بازی Lost Ark آمازون و استودیو Smilegate هنوز هم یک بازی جذاب است، ولی به لطف ربات‌ها خراب شده است.

توسعه دهندگان بازی مدتی است که تلاش می‌کنند از این ربات‌‌ها خلاص شوند و توضیح دادند که این فرآیند قرار است کمی طولانی باشد. آنها در حال حاضر به دنبال‌ راه‌های مبارزه با ربات‌ها در بازی هستند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها