طبق گزارشات از Star Wars Jedi Fallen Order 2 قبل از E3 رونمایی می‌شود

رسانه‌های مختلف تقریبا مطمئن هستند که استودیو Respawn در حال حاضر روی قسمت جدیدی از Star Wars Jedi Fallen Order 2 کار می‌کند. طبق گزارشاتی که تابستان گذشته به دست رسیده بود شرکت EA به طور رسمی اعلام کرد که به سرمایه گذاری در سری Jedi Fallen Order ادامه خواهد داد. حالا به نظر می‌رسد که بالاخره زمان معرفی رسمی از قسمت دوم این بازی رسیده باشد پس با مازستا همراه باشید

طبق گزارشات از Star Wars Jedi Fallen Order 2 قبل از E3 رونمایی می‌شود
طبق گزارشات از Star Wars Jedi Fallen Order 2 قبل از E3 رونمایی می‌شود

حالا گزارشاتی دریافت شده است که خبر می‌دهد که استودیو ریسپاون قصد دارد تا قبل از E3 امسال، بازی Star Wars Jedi Fallen Order 2 را معرفی کند. جف گراب به تازگی در گزارشی اعلام کرده است که انتظار دارد تا قبل از مراسم E3 امسال که به زودی جای می‌گیرد از این بازی رونمایی شود.

گراب همچنین اضافه کرد که تاریخ انتشار آزمایشی برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است، ولی ممکن است با توجه به کرونا و اختلالات مختلف شاهد انتقال این تاریخ باشیم.

از آنجایی که هیچ تیزری از این بازی منتشر نشده است پس هیچ اطلاعاتی هم از این بازی فعلا در دسترس نیست. در آینده باید ببینیم که Cal Kestis ماجراجویی خود را به عنوان یک جدای ادامه می‌دهد یا قرار است یک ماجراجویی کاملا متفاوت از یک شخصیت جدید را داشته باشیم.

در حال حاضر اگر اشتراک آمازون پرایم دارید می‌توانید با وصل کردن آن به اکانت Origin خود بر روی رایانه شخصی بازی Star Wars Jedi Fallen Order دریافت کنید. آمازون به تازگی لیست بازی‌های رایگان خود برای ماه ژانویه را اعلام کرده است که در کنار Jedi Fallen Order بازی‌های دیگری از جمله Total War و World War Z قرار دارد. اگر عضویت آمازون پرایم دارید می‌توانید این بازی را به همراه چند بازی دیگر به صورت رایگان دریافت کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها