اولین تریلر سینماتیک بازی Star Wars: The Old Republic منتشر شد

اخیرا در مازستا به بازسازی بازی Star Wars: The Old Republic اشاره کردیم که در سال 2011 منتشر شده بود. امروز به مناسبت سالگرد 10 سالگی این بازی یک تریلر سینماتیک با کیفیت 4K از بازسازی این بازی منتشر شده است.

بازی The Old Republic در دسامبر سال 2011 منتشر شد و قرار است که به زودی محتویات جدیدی را دریافت کند. به مناسبت سالگرد 10 سالگی این بازی نیز تریلر کلاسیک سینماتیک این بازی دوباره با رزولوشن 4K منتشر شده است.

اولین تریلر سینماتیک بازی Star Wars: The Old Republic منتشر شد
اولین تریلر سینماتیک بازی Star Wars: The Old Republic منتشر شد

در این تریلر شخصیت Darth Malgus را مشاهده می‌کنیم که با کمک Eleena Daru و یک جایزه بگیر مندلورینی به نام Shae Vizla، نیرو‌های Sith را که به معبد Jedi حمله می‌کنند رهبری می‌کند. نتیجه این نبرد جنگ سردی است که در طول بازی پرهیجان‌تر می‌شود.

سینماتیک‌های این بازی کار استودیو Blur است که مبارزات چشمگیری را با کمک موشن کپچر ساخته است. در پشت صحنه تریلر نیز می‌توانید نحوه عملکرد استودیو Blur را ببینید.

آنها همچنین مسئول تریلر‌های به یاد ماندنی مانند معرفی Warhammer 40000: Dawn of War و Warhammer Online: Age of Reckoning بودند. آنها بر روی تریلر سینماتیک بازی Prey 2 کار کردند که هرگز منتشر نشد.

اگرچه این روزها دیگر بخشی از مجموعه Star Wars Canon نیستند، Bioware برنامه‌ای برای پایان دادن به The Old Republic ندارد. این بازی MMO به زودی اصلاحاتی در سبک‌های مبارزه و یک بسته‌الحاقی جدید به نام Legacy of the Sith را دریافت خواهد کرد که شامل کشف نقشه نهایی Darth Malgus می‌شود، که همه چیز را به جایی که در تریلر بازی شروع شده بود برمی‌گرداند.

نسخه به روز رسانی شده این بازی به همراه تمامی پیشرفت‌ها قرار است به زودی دوباره منتشر شود تا طرفداران را با تجربه‌ای جدید در بازی قدیمی آشنا کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها