سازندگان بازی New World بالاخره به اشتباهات خود اعتراف کرده‌اند

پس از اظهار نظر سازندگان بازی New World درباره بی نقص بودن این بازی که در مازستا به آن اشاره کردیم، سازندگان این بازی متوجه اشتباهات خود شدند.

اگر شما هم بازی New World از شرکت آمازون را بازی کرده باشید، متوجه خرابی‌های این بازی از جهات مختلف شده‌اید. این مشکلات حتی شامل مشکل اولیه سرور در هنگان راه اندازی نمی‌شود. البته بیشتر این مشکلات برطرف شده‌اند و توسعه دهندگان در یک مقاله بسیار طولانی به آنها پرداخته‌اند.

سازندگان بازی New World بالاخره به اشتباهات خود اعتراف کرده‌اند
سازندگان بازی New World بالاخره به اشتباهات خود اعتراف کرده‌اند

در تلاش برای برقراری ارتباط بیشتر با بازیکنان، توسعه دهندگان در این مقاله به تعدادی از مسائل مهمی که بازیکنان را آزار می‌دهد اشاره کرده‌اند. می‌توان گفت که بزرگ‌ترین و حیاتی‌ترین موردی که نیاز به تعمیر دارد، کمبود فضای سرورها و ویژگی انتقال سرور است.

در زمانی که شما این خبر را در مازستا می‌خوانید، انتقال شخصیت‌ها دوباره فعال شده است و اکثر بازیکنان می‌توانند شخصیت‌های خود را جا به جا کنند. این خبر خوبی برای بازیکنانی است که در زمان شروع به هر سروری که توانستند پیوستند. کمبود فضای سرور در زمان راه‌اندازی باعث شد که بازیکنان زیادی برای ورود به بازی با مشکل مواجه شوند. برخلاف دستورالعمل توسعه دهندگان، بازیکنان به هر سروری که توانستند ملحق شدند زیرا ویژگی انتقال سرور به آنها قول داده شده بود که با تاخیر زیادی عرضه شد.

همانند دنیای واقعی، اقتصاد New World نیز با انبوهی از اشتباهات همراه است. آنقدر خراب که بازیکنان به طور کامل استفاده از پول را متوقف کرده‌اند و باعث کاهش تورم در بعضی از سرورها شده‌اند. این موضوع به جایی رسیده بود که دیگر هیچ پولی در سرورها وجود نداشت، ولی به لطف بازیکنان این مشکل در حال رفع است.

این مقاله طولانی همچنین به مشکلات دیگری مانند سرور، جنگ‌ها، کلاهبرداری و دیگر مشکلات اشاره کرده است که توسعه دهندگان از تمامی آنها آگاه هستند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها