بازیکنان New World شروع به کلاهبرداری از یکیدگر کردند!

نزدیک به دو هفته است که شرکت آمازون بازی خود را با نام New World منتشر کرد و بازیکنان از الان شروع به اسکم یکدیگر کرده‌اند. شاید New World یک بازی MMO واقعی نباشد، ولی به زودی شهرت خیلی زیای پیدا کرده است.

بازیکنان این هفته شروع به اشتراک گذاری داستان‌هایی کردند از تعدادی بازیکن که شروع به کلاهبرداری از اعضای سرورها کرده‌اند.

بازیکنان New World شروع به کلاهبرداری از یکیدگر کردند!
بازیکنان New World شروع به کلاهبرداری از یکیدگر کردند!

در دنیای این بازی، بازیکنان New World به سه گروه تقسیم می‌شوند که برای کنترل مناطق مختلف دائما در حال جنگ هستند. بازیکنان می‌توانند تیم‌های خود را بسازند و با دیگر تیم‌ها اعلام جنگ کنند.

اگر تیمی قلمرویی را در دسترس داشته باشد، می‌توانند از مالیاتی که بازیکنان برای معامله و استفاده از مزایای شهر می‌دهند سود کند. تنها مشکل این است که این تیم‌ها باید به همدیگر اعتماد بالایی داشته باشند چرا که یکی از بازیکنان می‌تواند با تمامی طلاهای به دست آمده فرار کند.

بسیاری از بازیکنان شروع کرده‌اند و طلاهای تیم خود را می‌دزدند. آنها طلاها را به اکانت جدیدی منتقل می‌کنند و اکانت قبلی را از بین می‌برند و به سرور جدیدی می‌روند.

همه این داستان‌ها از آنجایی شروع شد که کاربری در ردیت از این حرکت ناراضی بود و تجربه خودش را به اشتراک می‌گذاشت. این پست ردیت شروع به پر شدن از داستان‌های بازیکنان دیگر شد که تجربه مشابهی را داشتند. این اسکم‌ها تقریبا در همه بازی‌های MMO اتفاق میافتد و کاری جهت پیشگیری آن نمی‌شود کرد.

همه این اتفاقات ممکن است تعداد بسیاری از بازیکنان را ناراحت کتد، ولی به صورتی می‌توان گفت که این حرکت می‌تواند بازی را جدی‌تر کند و رقابت را اساسی‌تر بکند. البته باید مراقب باشید که این بلا سر شما هم نیاید. بسیاری از تیم‌ها سعی می‌کنند شما را بخاطر طلا سمت خود بکشانند پس حتما به یاد داشته باشید که به تیم‌های مطمئن و قابل اعتماد عضو شوید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها