ولورانت، LoL و بازی‌های دیگر به زودی به فروشگاه اپیک گیمز می‌آیند

طی همکاری اخیر Riot Games و Epic Games به نظر قرار است که بازی‌های Riot به فروشگاه اپیک اضافه شوند.

شخصیت Jinx از بازی League of Legends و ستاره سریال جدید نتفلیکس با نام Arcane قرار است طی یک همکاری با اپیک گیمز به بازی فورت نایت اضافه شود. به تازگی نیز اعلام شده است که همکاری این دو شرکت فقط در یک شخصیت خلاصه نمی‌شود.

ولورانت، LoL و بازی‌های دیگر به زودی به فروشگاه اپیک گیمز می‌آیند
ولورانت، LoL و بازی‌های دیگر به زودی به فروشگاه اپیک گیمز می‌آیند

از امروز شما می‌توانید 4 عدد از بازی‌های شرکت Riot Games را از فروشگاه اپیک گیمز دریافت کنید. این بازی‌ها شامل Valorant، League of Legends، Teamfight Tactics و Legends of Runeterra می‌شود.

به گفته اپیک گیمز همکاری با Riot یکی از پیشرفت‌های این شرکت است و خوشحال است که می‌تواند با شرکتی که بازی‌های فوق‌العاده‌ای می‌سازد همکاری کند. این اولین همکاری Riot Games با اپیک گیمز است،

ولی اولین همکاری این شرکت با یک شرکت بازی‌سازی دیگر نیست. Riot Games همچنین قرار است با PUBG برای اضافه کردن محتوای مربوط به سریال Arcane به بازی PUBG Mobile هکاری کند. طی این همکاری قرار است تجهیزات، شخصیت‌ها، مکان‌های مختلف و آیتم‌های دیگر به PUBG Mobile اضافه شوند.

وینسنت ونگ، مدیرعامل PUBG Mobile اعلام کرد که Runeterra یکی از محبوب‌ترین دنیاها در بازی‌های ویدئویی است و اضافه شدن آن به PUBG Mobile یک اتفاق خوشایند است. همه این اتفاقات مربوط به برنامه RiotX Arcane است. سریال Arcane قرار است در 6 نوامبر در نتفلیکس پخش شود، ولی به نظر Riot زودتر فرش قرمزی را برای این سریال پهن کرده است.

به روز رسانی‌های مختلفی نیز به بازی‌های شرکت Riot Games اضافه شده است که همگی در خوش آمدگویی به این سریال نقش دارند. این به روز رسانی‌ها شامل اضافه شدن اسکین‌ها و کالکشن‌های مختلف بر اساس شخصیت‌های Arcane به بازی‌ها است. Riot Games همچنین وعده‌های بیشتری را در طول ماه به طرفداران داده است، پس با مازستا همراه باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها