بازی جدید بتل رویال اپیک گیمز با عنوان Rumbleverse در تاریخ 11 آگوست منتشر می‌شود

بازی کشتی کج بتل رویال استودیو اپیک گیمز بعد از یک تاخیر طولانی بالاخره یک تاریخ انتشار دریافت کرده است. بازی Rumbleverse در تاریخ 11 آگوست از طریق فروشگاه Epic Games برای پلتفرم‌های پلی استیشن، ایکس باکس و PC عرضه خواهد شد. در ادامه با مازستا همراه باشید.

بازی Rumbleverse در ابتدا در مراسم The Game Awards سال گذشته معرفی شد. Rumbleverse در یک محیط شهری کارتونی 40 بازیکن را در مقابل هم قرار می‌دهد. بازیکن‌ها می‌توانند از ساختمان‌ها به سمت حریف بپرند و حرکات دیگر ترکیبی کشتی کج را برای برنده شدن استفاده کنند.

آدام بویز، مدیر عامل شرکت Iron Galaxy در هنگام معرفی بازی گفت که ایده این بازی ایجاد یک زمین بازی بزرگ و خنده‌دار است تا اتفاقات عجیب در آن بیفتد. بویز در ادامه گفت که “این سفر برای ما با ایده ساخت یک تجربه اجتماعی، رقابتی و آشفته آغاز شد. بازی Rumbleverse عشق ما به نبردهای هیجان انگیز با کار تیمی و ارتباط بازیکنان را با هم ترکیب می‌کند که باعث ایجاد یک منبع ارتباط برای بازیکنان در بازی می‌شود.”

این بازی در ابتدا قرار بود در ماه فوریه راه اندازی شود، ولی استودیو Iron Galaxy یک تاخیر بزرگ را در انتهای ژانویه خبر داد تا بازی بتواند به پتانسیل واقعی خود برسد. شش ماه به نظر زمان مناسبی برای آنها بوده است تا این بازی را برای عرضه در ماه آگوست آماده کنند.

یک تریلر جدید از این بازی چندین سازنده محتوا را نشان می‌دهد که در حال تست و تجربه بازی Rumbleverse هستند. این بازی دنیای را نشان می‌دهد که شباهت خاصی به فورتنایت دارد، ولی به جای اسلحه و بمب بازیکنان باید به صورت فیزیکی با مشت و لگد مبارزه کنند. بازیکنان می‌توانند از طریق لوازم آرایشی که به نظر منبع درآمد بازی است شخصیت‌های خود را ایجاد کنند. نظرات خود را بیان کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها