اپیک گیمز برای ادامه کار خود استودیو هارمونیکس را خریداری کرد

اپیک گیمز امروز اعلام کرد که هارمونیکس که یک استودیوی ساخت بازی‌های سبک موسیقی است مانند Rock Band و Dance Central را خریداری کرده است. این حرکت بخش بزرگی از طرح بزرگ اپیک گیمز برای ساخت متاورس است و به نظر می‌رسد که فورت نایت قرار است کنسرت‌های بیشتری را با این همکاری دریافت کند. در ادامه با مازستا برای پرداختن به جزئیات این همکاری همراه باشید.

اپیک گیمز برای ادامه کار خود استودیو هارمونیکس را خریداری کرد
اپیک گیمز برای ادامه کار خود استودیو هارمونیکس را خریداری کرد

طبق بیانیه‌ای از معاون توسعه بازی‌های اپیک گیمز،‌ آلن تاسکان، هارمونیکس برای تبدیل کنسرت‌های فورت نایت به یک تجربه فعال ضروری است. مشخص نیست که این همکاری چگونه در بازی ظاهر می‌شود، ولی به نظر مهم می‌آید. موسیقی تا به الان نقش بزرگی در فورت نایت و جمع کردن بازیکنان دور هم داشته است. حالا اپیک گیمز برنامه دارد تا با همکاری با هارمونیکس این تجربه موسیقی را به یک تجربه فعال تبدیل کند.

هارمونیکس جدای از این همکاری به پشتیبانی از عناوین موجود در کاتالوگ خود ادامه می‌دهد. البتاه اگر تمرکز آن در طول زمان تغییر نکند و تا حد زیادی به فورت نایت اختصاص پیدا کند، نباید شگفت زده شویم.  البته در حال حاضر هر دو بازی‌های Fuser و Rock Band 4 به تمام به روز رسانی‌های برنامه ریزی شده خود ادامه می‌دهند.

ااکس ریگوپولوس، موسس و رئیس هارمونیکس گفته است که هارمونیکس همیشه علاقه مند به ایجاد تجربه موسیقی در جهان بوده است و با پیوستن به epic games می‌تواند این کار را در مقیاس بزرگ‌تر انجام دهد. این دو شرکت می‌توانند در کنار هم مرزهای خلاقانه‌ای ایجاد کنند و راه‌های جدیدی را برای اجرا و اشتراک گذاری موسیقی با بازیکنان ابداع کنند.

اپیک گیمز و Harmonix قرار است با هم در یک راه بر توسعه موسیقی و گیمپلی در فورت نایت کار کنند و اطلاعات بیشتر از این همکاری قرار است به زودی عرضه شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها