بازی Fall Guys برای همیشه رایگان شد

موتور رندرینگ Keyshot 10

موتور رندرینگ Keyshot 10

موتور رندرینگ Keyshot 10، اکنون به عنوان یکی از سریعترین و قابل اعتماد ترین موتورهای رندرینگ در بسیاری از موارد مانند رندرینگ محصولات، تبلیغات و طراحی صنعتی خودنمایی میکند.

ادامه مطلب »

امروز یک روز خاص برای طرفداران یکی از جذاب‌ترین بازی‌های بتل رویال روی PC است، زیرا بازی Fall Guys بالاخره طی همکاری با شرکت اپیک گیمز رایگان شده است، ولی فقط روی این فروشگاه موجود است. البته توسعه دهنده بازی، Mediatonic به طرفداران اطمینان داده است که با اینکه بازی از پلتفرم استیم حذف شده است، پشتیبانی این استودیو از نسخه استیم بازی به اتمام نرسیده است و نمی‌رسد. در ادامه با مازستا همراه باشید.

در ماه مه، استودیو Mediatonic در رابطه با اخبار رایگان شدن Fall Guys همکاری خود را با اپیک گیمز اعلام کرد و خبر داد که این بازی هیجان انگیز و جذاب در تاریخ 21 ژوئن برای همیشه رایگان می‌شود.

با این حال طرفداران چند سوال در رابطه با این بازی روی استیم داشتند که شامل پشتیبانی بازی بعد از این همکاری روی پلتفرم استیم می‌شد.

بازی Fall Guys

در یک پست جدید در صفحه استیم بازی Fall Guys، مدیا تونیک تایید کرده است که این استودیو همچنان به پشتیبانی کامل با انتشار تمام بروز رسانی‌های سیستم‌ عامل‌های دیگر از جمله کراس پلی رو استیم ادامه می‌دهد. با این حال نسخه استیم بازی رایگان نشده است و هم اکنون به طور کلی از فروشگاه استیم خارج شده است.

این دقیقا همان اتفاقی بود که بعد از همکاری Rocket League با اپیک گیمز افتاد. این بازی از تمام فروشگاه‌های دیگر حذف شد و انحصاری اپیک گیمز شد پس این اتفاق چیز جدیدی نیست.

با این حال خبر خوب این است که بازی Rocket League دو سال بعد از انحصاری شدن برای اپیک گیمز هنوز هم روی فروشگاه استیم پشتیبانی می‌شود و بازیکنان پلتفرم استیم تمام بروزرسانی‌های آن را دریافت می‌کنند، به همین دلیل است که خریداران بازی Fall Guys روی استیم نباید نگران قطع پشتیبانی بازی روی این پلتفرم باشند.

درباره رایگان شدن Fall Guys روی اپیک گیمز هم شما در حال حاضر می‌توانید این بازی را به صورت کاملا رایگان روی این فروشگاه برای همیشه تجربه کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها