جنگ ستارگان در فورتنایت و ورود Obi-Wan به بازی

اپیک گیمز این هفته تایید کرده بود که شمشیرها و چند چیز دیگر از سری جنگ ستارگان در فورتنایت برمی‌گردند. در واقع، شمشیرها و تفنگ بلستر در حال حاضر در بازی وجود دارند و شما می‌توانید از آنها استفاده کنید. با این حال تریلر اعلام بازگشت سلاح‌ها یک نکته مرموز را با خود به همراه داشت. در انتهای تریلر شخصیتی را دیدیم که شمشیر آبی خود را روشن می‌کند و همه ما می‌دانیم که او فقط می‌تواند یک نفر باشد. در ادامه با مازستا همراه باشید.

شمشیر آبی رنگ، لباس و شروع سریال Obi-Wan در اواخر این ماه نشان می‌دهد که دیزنی باری دیگر با اپیک گیمز همکاری می‌کند و این بار شخصیت Obi-Wan را به بازی می‌آورد. از سال 2019 تا به الان 10 شخصیت از دنیای جنگ ستارگان در فورتنایت وارد شده و Obi-Wan که یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌ها است.

جنگ ستارگان در فورتنایت

حالا که صحبت از 10 شخصیت جنگ ستارگان در بازی شده بهتر است که بدانید نه نفر از آنها به جز مندلورین در طی دو هفته آینده به فروشگاه درون بازی می‌آیند.

درحالی که این تریلر ورود Obi-Wan را به صورت کاملا واضح نشان داد، اینکه Scarlet Witch هم به زودی به بازی می‌پیوندد جذاب است. همانطور که گزارش شده شخص بعدی از دنیای مارول که به جمع شخصیت‌های فورتنایت اضافه می‌شود به صورت اتفاقی نمایش داده شده است.

از آنجایی که شخصیت اسکارلت ویچ را فقط از پشت سر دیدیم هنوز نمی‌توانیم تشخیص دهیم که این کاراکتر بر اساس الیزابت اولسن ساخته شده است یا نه.

کاراکتر دکتر استرنج که با بتل پس وارد بازی شد هیچ شباهتی به بندیکت کامبریج نداشت، ولی شخصیت‌های تام هالند و زندایا در نقش‌های اسپایدر من و میشل جونز به چهره‌های واقعی خود شباهت زیادی داشتند. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در مورد شخصیت‌های جنگ ستارگان در فورتنایت با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها