ایونت فورتنایت بازی Fall Guys به همراه بسته الحاقی جدید بازی منتشر شد

redshift ردشیفت

Redshift (ردشیفت)

Redshift اولین موتور رندرینگ GPU-Based Biased Render دنیاست که از قضا یکی از بهترین موتورهای رندرینگ بر پایه کارت گرافیک نیز هست. مدتی است که

ادامه مطلب »

جنگ یا بهتر است بگوییم مبارزه دوستانه Battle Royale بالاخره شروع شده است چراکه سرانجام رویداد فورتنایت در بازی Fall Guys شروع شده است. البته بازی Rocket League هم به نظر بخشی از این نمایش است و بازیکنان می‌توانند در هر سه بازی بسته الحاقی‌های رایگان را با انجام دادن چالش‌های بازی Fall Guys دریافت کنند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

همانطور که می‌دانید، در حال حاضر شرکت اپیک گیمز صاحب بازی‌های فورتنایت، Fall Guys و Rocket League است، ولی تا به حال همکاری بزرگی بین این سه بازی در نظر نگرفته است. البته تا به الان، با عرضه بازی Fall Guys به صورت رایگان روی فروشگاه اپیک گیمز ظاهرا این بهترین زمان برای برگزاری یک جشن برای این بازی است.

این رویداد تنها به بازی Fall G‌uys محدود می‌شود. شما می‌توانید به سادگی با انجام چالش‌های Crown Clash و کسب امتیاز جوایز رایگان درون بازی را دریافت کنید. با اینکه هنوز اپیک گیمز به صورت رسمی تایید نکرده است، بازیکنان در حال حاضر در حال باز کردن جوایز مختلف از این DLC رایگان در بازی فورتنایت و Rocket League هستند.

رویداد Crown Clash قرار است تا تاریخ 11 جولای در بازی Fall G‌uys فعال باشد پس تا آن زمان وقت دارید تا چالش‌های بازی را تکمیل کنید. یکی از مجموعه‌های اصلی که از فورتنایت به بازی Fall Guys آمده است، شخصیت Mancake است که با تمام کردن تمام چالش‌های این رویداد به شما اهدا می‌شود.

به تازگی در مازستا خبر داده بودیم که بازی Fall Guys با رایگان شدن روی اپیک گیمز از استیم حذف شده است با این حال توسعه دهندگان بازی خبر داده‌اند که آنها هنوز از بازی روی شبکه استیم پشتیبانی می‌کنند پس بازیکنانی که از قبل بازی را روی استیم خریده بودند هنوز به سرورهای بازی دسترسی دارند. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها