شخصیت Obi-Wan Kenobi این هفته به فورتنایت می‌آید

فورتنایت اساسا به محلی برای جمع شدن شخصیت‌های بزرگ‌ترین فرانچایزهای دنیا شده است تا با هم مبارزه کنند و آخرین تیم بازمانده شوند. اگرچه جنگ ستارگان به مدت سه سال بخشی از این پیروزی بوده است، این ماه قرار است بزرگ‌ترین شخصیت این سری را در بازی فورتنایت ببینیم. شخصیت Obi-Wan Kenobi قرار است همراه با شمشیرهای نوری جنگ ستارگان این ماه به فورتنایت بیاید. در ادامه با مازستا همراه باشید.

تنها دو هفته با انتشار دو قسمت اول سریال Obi-Wan Kenobi از دیزنی پلاس فاصله داریم و اپیک گیمز اعلام کرده است که شخصیت Obi-Wan به زودی به جمع فورتنایت می‌پیوندد. یک اسکین از شخصیت Obi-Wan Kenobi که شباهت زیادی با اوان مک گرگور، بازیگر این شخصیت دارد از تاریخ 26 می 2022 در فروشگاه درون بازی فورتنایت قرار می‌گیرد. همچنین شما می‌توانید این شخصیت را چهار روز زودتر از طریق تورنومنت Obi-Wan برنده شوید.

شخصیت Obi-Wan Kenobi

این جدای تنها به فورتنایت نمی‌اید. همراه با Obi-Wan یک چتر جدای برای فرود و یک شمشیر در فروشگاه قرار می‌گیرد. این شمشیر متاسفانه شمشیر نوری نیست.

همانطور که در تریلر سریال Obi-Wan هم دیدیم او به نظر به شمشیر خود دسترسی ندارد و از تفنگ بلستر برای محافظت از خود استفاده می‌کند.

Obi-Wan قرار است به جمعی از شخصیت‌های جنگ ستارگان از اطراف کهکشان بپیوندد. او حتی با برخی از این شخصیت‌ها در فرانچایز جنگ ستارگان ارتباطی نداشته است و آنها را نمی‌شناسد. شما به زودی می‌توانید آنچه را که اگر این شخصیت‌ها همدیگر را می‌دیدند در فورتنایت بازسازی کنید.

ورود شخصیت Obi-Wan Kenobi بدون شک یکی از هیجان انگیزترین اتفاقات فورتنایت است و قرار است سود خوبی برای اپیک گیمز از نظر تبلیغاتی و مالی داشته باشد.

سریال این عنوان قرار است 10 سال بعد از وقایع فیلم Revenge of the Sith و تلاش‌های Darth Vader برای از بین بردن جدای‌ها صورت بگیرد. آخرین تریلر این سریال با اماده شدن Darth Vader تمام شد پس قرار است باری دیگر Obi-Wan و Darth Vader را رو به روی هم ببینیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها