اخبار جدید بازی Fall Guys لباس‌های سونیک را در این بازی نشان می‌دهد

بازی فورتنایت بدون شک پادشاه کراس اوورها در بین همه بازی‌ها است، ولی اپیک گیمز به نظر شروع کار را برای بازی Fall Guys هم فراهم کرده است. یکی از همکاری‌هایی که به نظر قرار است به زودی به بازی Fall Guys اضافه شود با سونیک است و اگر تصاویر واقعی باشند این همکاری یک سطح کاملا آبی را هم به همراه می‌آورد. در ادامه با اخبار جدید بازی Fall Guys با مازستا همراه باشید.

اخبار جدید بازی Fall Guys

بازی‌های Fall Guys و Sonic در گذشته یکبار همکاری کرده‌اند و هنوز هم ممکن است لباس‌های سونیک یا ناکلز را در بازی ببینید، ولی این لباس‌ها مدتی است که در بازی در دسترس نبوده‌اند.

به احتمال زیاد هردوی این لباس‌ها همراه با ناکلز، سوپرسونیک و روبوتنیک که توسط FGPancake فاش شده‌اند در ماه آگوست دوباره به بازی برمی‌گردند.

با این حال، بزرگ‌ترین نکته‌ای که از گزارشات FGPancake گرفته‌ایم سطح جدیدی است که بر اساس منطقه نمادین Green Hill از سونیک به بازی Fall Guys اضافه می‌شود.

نام این سطح قرار است Bean Hill Zone باشد و نه تنها قرار است بر اساس طرح کلاسیک سونیک باشد، بلکه قرار است شامل حلقه‌های نمادین مجموعه سونیک نیز بشود.

هدف این سطح جدید مشخص نیست،‌ ولی مطمئنا قرار نیست شبیه به مسابقات یا مسیرهای با مانع Fall Guys باشد و بیشتر قرار است شبیه به سطح‌های Tail Tag یا Hoopla بازی باشد.

بازیکنان در یک منطقه محصور قرار می‌گیرند و هدف قرار نیست سریع‌تر تمام کردن از بقیه باشد. به احتمال زیاد حلقه‌ها قرار است نقشی در این سطح ایفا کنند و شما می‌توانید به صورت تیمی یا تک نفره کار کنید تا به هدف برسید و از دیگران حلقه‌های بیشتری جمع کنید.

اگر قرار باشد که این سطح جدید به بازی Fall Guys اضافه شود، احتمال می‌رود که در ماه آگوست شروع شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها