ویژگی فیلم‌های سونیک قرار نیست به بازی‌ها بیاید

سری فیلم‌های سونیک بدون شک بزرگ‌ترین و بهترین اقتباس بازی‌های ویدئویی در سینما بودند که مورد علاقه طرفداران جدید و قدیمی بود. بعد از اینکه طرفداران فکر می‌کردند که بازی Sonic Forces معمولی بود، فیلم Sonic The Hedgehog 2 توانست باری دیگر آنها را برای این سری هیجان زده کند. با این حال به نظر می‌رسد که هرچه در فیلم‌های سونیک دیده‌ایم قرار است در سینماها باقی بماند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

در یک مصاحبه اخیر، رئیس تیم سونیک Takashi Iizuka خبر داد که هیچ برنامه‌ای برای وارد کردن موفقیت فیلم‌های سونیک به دنیای بازی‌ها ندارد.

این خبر بعد از اینکه طرفداران مشتاق بودند تا دستیار Robotnik، مامور استون را در بازی‌ها هم ببینند منتشر شد. مامور استون بدون شک یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای انسان این فیلم بود.

فیلم‌های سونیک

در ادامه از Iizuka پرسیدند که آیا عناصر دیگری مانند طراحی شخصیت‌ها از فیلم ممکن است به بازی‌ها بیاید؟ در جواب او گفت که آنها می‌خواهند به سونیک درون بازی‌ها وفادار بمانند. در همین حال آنها سری بازی‌های سونیک را گسترش می‌دهند تا ایده‌های جدید خود را به طرفداران نشان دهند.

با این حال، در حالی که فیلم‌ها قرار نیست چیزی را در بازی‌های سونیک تغییر دهند، به این معنی نیست که به آنها هیچ اشاره نمی‌شود.

ایزوکا در این باره گفت که حضور سونیک فیلم‌ها به عنوان کاراکتر مهمان در بازی قابل انجام است و مطمئنا آنها برنامه چنین کاری را خواهند داشت، ولی نگه داشتن حس و حال اصلی سونیک هدف نهایی آنها است.

با وجود موفقیت فیلم Sonic 2 قابل درک است که Iizuka علاقه زیادی به ایجاد تغییرات در بازی ندارد. ورود شخصیت‌های انیمیشنی سونیک در گذشته به بازی‌ها همیشه مورد استقبال قرار نگرفته است.

در هر صورت، طرفداران فیلم‌های سونیک هنوز هم قرار است ادامه این عنوان را ببینند، چراکه ساخت فیلم Sonic 3 و سریال Knuckles به تازگی تایید شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها