کتاب الکترونیتی یونیتی و اپیک گیمز منتشر شد

یونیتی و اپیک گیمز هر دو کتاب‌های الکترونیکی جدیدی را برای هنرمندان بازی منتشر کرده‌اند که به دنبال کاوش عمیق‌تر در عملکرد درونی موتورهای بازی Unity و Unreal Engine هستند و به صورت فال PDF قابل دانلود رایگان خواهند بود. با مازستا همراه باشید.

یونیتی و اپیک گیمز

کتاب الکترونیکی یونیتی و اپیک گیمز

Unity این کتاب الکترونیکی را به‌عنوان «بزرگ‌ترین کتاب الکترونیکی» خود توصیف می‌کند و اطلاعات زیادی را در 120 صفحه جمع‌آوری کرده و یک نمای کلی و کامل از خط هنری بازی‌ها ارائه می‌دهد.

موضوعات تحت پوشش این کتاب شامل راه اندازی پروژه، دارایی‌های رفت و برگشت با ابزارهای DCC،  مدیریت دوربین‌ها، نورپردازی و انیمیشن، افکت‌های سایه زن و بهینه‌سازی پروژه است. اگرچه بسیاری از اطلاعات مختص یونیتی بوده اما بخش‌هایی در مورد اصول انیمیشن و نورپردازی است که برای کاربران جذاب خواهد بود.

اگرچه بیشترین کاربرد این کتاب الکترونیکی یونیتی و اپیک گیمز، برای هنرمندان فنی خواهد بود؛ اما بیشتر محتوا برای هر کسی که علاقه‌مند به نحوه کار MetaHumans در زیر پوسته دیجیتال است، جذاب خواهد بود. پس اگر شما هم از کاربران این حوزه هستید یا به این حوزه علاقه دارید می‌توانید این کتاب را تهیه کنید.

دانلود رایگان بدون نیاز به وارد کردن مشخصات شخصی

هر دو کتاب الکترونیکی رایگان هستند و برای دانلود هر یک از آنها نیازی به ثبت نام در وب سایت نخواهید داشت. در نتیجه به راحتی می‌توانید این کتاب‌های الکترونیکی را دانلود کرده و از محتوای آن‌ها بهره‌مند شوید. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها