بازی رایگان Prey، بازی بعدی فروشگاه اپیک گیمز است

بازی‌‌های Prey و Jotun هفته بعد در فروشگاه اپیک گیمز به صورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرد و به شما اجازه می‌دهد تا سوار ایستگاه فضایی Talos 1 شوید و با موجودات و هیولاهای عجیب مبارزه کنید. در ادامه با مازستا همراه باشید تا جزییات این بازی رایگان Prey را در اختیارتان قرار دهیم.

Prey معمولا به عنوان یکی از عناوین کم طرفدار استودیو Arkane شناخته می‌شود. این بازی یک ریبوت کامل از اولین قسمت است که ترکیب وحشتاک و ماجراجویانه را به بازیکنان زندانی شده در فضا ارائه می‌دهد. بازی Pray در حال حاضر روی سرویس گیم پس نیز برای بازی موجود است، ولی با رایگان شدن بازی در اپیک گیمز شما نیازی به خرید اشتراک برای بازی ندارید.

بازی Jotun نیز که توسط استودیو Thunder Lotus ساخته شده است شما را در نقش Thora قرار می‌دهد، یک جنگجوی وایکینگ که مرگ مبهمی داشته است و برای ورود به والهالا باید خود را به خدایان ثابت کند. بخشی از اثبات خود به خدایان شامل مبارزات بسیار سخت با شخصیت‌ها خیلی بزرگ است. سلاح شما در این مبارزه یک تبر دو دست است که شما را در سایه رحمت خدایان قرار می‌دهد.

بازی رایگان Prey
بازی رایگان Prey

در حال حاضر در این هفته می‌توانید بازی Terraforming Mars را از فروشگا اپیک گیمز دریافت کنید. هدف بازی ساخت یک سیاره برای زندگی، برگرداندن اقیانوس،‌ مناظر و اکسیژن است به طوری که بتواند به یک زمین جدید برای زندگی مردم تبدیل شود. این بازی با ورود Pray و Jotun از بخش رایگان فروشگاه اپیک گیمز حذف می‌شود پس تا زمانی که وقت دارید این بازی را به لیست خود اضافه کنید.

در اخبار دیگر اپیک گیمز شما بالاخره می‌توانید فورتنایت را روی iOS بازی کنید. به لطف همکاری جدید اپیک گیمز با سرویس ابری ایکس باکس شما می‌توانید فورتنایت را از مرورگر یا موبایل خود بدون هیچ هزینه‌ای بازی کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها