مروری بر کاپ فورتنایت 2019!

شرکت اپیک گیمز در سال 2019 تورنومنتی را برای بازی فورتنایت با جایزه بزرگ 30 میلیون دلاری برگزار کرد. این تورنومنت با نام کاپ فورتنایت در طی 10 هفته با حضور بیش از 1 میلیون بازیکن از 200 کشور مختلف دنیا برگزار شد.

در طی این 10 هفته مراحل ابتدایی تورنومنت بازیکنان را به جمع آوری امتیاز برای شرکت در مسابقه نهایی فینال fortnite که در استادیوم Arthur Ashe در شهر نیویورک برگزار می‌شد، تشویق می‌کرد.

مروری بر کاپ فورتنایت 2019!
مروری بر کاپ فورتنایت 2019!

مسابقات نهایی کاپ فورتنایت در مدت 3 روز در این استادیوم با حضور بیش از 19000 نفر تماشاگر در محل برگزاری و 2 میلیون تماشاگر فعال در پلتفرم توییچ به یکی از پربازدید‌ترین مسابقات ورزش‌های الکترونیک تبدیل شد. این میزان تماشاچی و طرفدار این بازی را در رده بازی‌های حرفه‌ای esport قرار داد.

در مسابقات فینال بازیکنان و استریمر‌های مشهوری مانند نینجا و نیک مرکس را مشاهده کردیم که حتی به کایل 16 ساله معروف به Bugha نمی‌رسدند.

بوگا توانست در مسابقات سولو فینال مقام اول را کسب کند و جایزه 3 میلیون دلاری را دریافت کند. متاسفانه این بازیکن مجبور شد مبلغ زیادی را به عنوان مالیات پرداخت کند. در مقام‌های بعدی Psalm 1.8 میلیون دلار، Epilwhale 1.2 میلیون دلار و Kreo 1 میلیون دلار برنده شدند. تمامی بازیکنانی که در فینال این مسابقات شرکت داشتند حداقل 50000 هزار دلار برنده شدند.

برنده شدن در مسابقات کاپ فورتنایت به غیر از مبلغ جایزه مزایای دیگری هم برای این بازیکن داشت. Bugha به دلیل رقابت در مقابل بازیکنان معروف جهان شهرت زیادی کسب کرد و به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد.

او همچنان در مسابقات فورتنایت شرکت می‌کند، ولی با از دور خارج شدن فورتنایت او هم کم کم طرفداران خود را از دست می‌دهد. او بازی‌های وارزون و ولورانت را نیز امتحان کرده است، ولی به نظر می‌اید که فورتنایت هنوز هم جذابیت گذشته را برای او دارد و نمی‌خواهد از این بازی دست بکشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها