اسپایدرمن فورتنایت توانسته اسپایدرمن اونجرز را شکست دهد

قسمت سوم بازی فورتنایت به تازگی با شخصیت اسپایدرمن آغاز شده است و خوشبختانه این بار اپیک گیمز بازیکنان را مجبور به تماشای یک سیاهچاله نکرده است. فقط شخصیت شما به مدت 12 ساعت با حالت تایتانیک روی آب شناور بود. پس از راه اندازی قسمت سوم بازی، اسپایدرمن نیز به بازی وارد شد همراه با چندین ظاهر مختلف که از بتل پس قابل باز کردن هستند. در ادامه با مازستا همراه باشید تا ببینیم مرد عنکبوتی چگونه در فورتنایت بهتر از اونجرز است.

اسپایدرمن فورتنایت توانسته اسپایدرمن اونجرز را شکست دهد

مرد عنکبوتی همچنین همراه با خود تار زدن را به فورتنایت آورده است چراکه بدون تار زدن مرد عنکبوتی دیگر مرد عنکبوتی نیست. مکانیک تار زدن می‌تواند با استفاده از هر شخصیتی انجام شود که بسیار مفید است از آنجایی که همه لباس مرد عنکبوتی را ندارند.

تقریبا همه بازیکنان انتظار بسیار پایینی را از تار زدن اسپایدرمن فورتنایت داشته‌اند. با این حال اولین برداشت‌ها از این مکانیزم درون بازی به نظر بسیار مثبت بوده است. درواقع بسیاری از بازیکنان معتقدند که مکانیزم تار زدن در این بازی ار مارولاونجرز بهتر است. مخالفت با چنین ادعایی بسیار سخت است.

بازیکنان می‌توانند در بازی به ساختمان‌ها و مکان‌های دیدنی اطاف متصل شوند و در هنگام چرخش در هوا شتاب بگیرند. آنها همچنین می‌توانند تا آنجا که ممکن است بالا بروند. در همین حال تار زدن در انتقام جویان بسیار خشک است و هنگامی که به بالا بروید ناگهان با یک سقف نامرئی برخورد می‌کنید.

درک این موضوع قرار است کمی برای استودیو کریستال داینامیکس سخت باشد. هنگامی که مرد عنکبوتی به اونجرز آمد در ابتدا مورد تحسین زیادی قرار گرفت، ولی با ورود اسپایدرمن به فورتنایت به نظر اپیک گیمز تمام تلاش‌های کریستال داینامیکس را شکست داد. در دفاع از کریستال داینامیکس، این استودیو باید زمان خیلی بیشتری را برای آنچه فورتنایت نیاز داشت، می‌گذاشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها