بازی مارول اونجرز قرار است شخصیت اسپایدرمن را به این بازی اضافه کند

شرکت Square Enix اخیرا مجبور شد که ناامید کننده بودن بازی Marvel Avengers را اعتراف کند. اخیرا در مازستا خبر دادیم که بازی مارول اونجرز با عرضه Guardians of the Galaxy طرفداران زیادی را از دست داده است که به نظر دیگر بر‌نمی‌گردند. حال ممکن است که این تیم دست به دامان شخصیت اسپایدرمن شوند.

این اخبار باعث ایجاد نگرانی در کریستال داینامیکس شد و تلاش کارکنان را برای زنده نگه داشتن این بازی دو برابر کرد. به نظر هیچکدام از این اضافات و تلاش‌ها کمکی به این بازی نکرده است و هرلحظه ممکن است تعداد بازیکنان فعال این بازی به صفر برسد،مگراینکه روی پلی استیشن باشید.

بازی مارول اونجرز قرار است شخصیت اسپایدرمن را به این بازی اضافه کند
بازی مارول اونجرز قرار است شخصیت اسپایدرمن را به این بازی اضافه کند

یکی از پرتوهای امید بازی اونجرز یک محتوای اختصاصی برای این کنسول است که بازیکنان پلتفرم‌های دیگر را عصبی کرده است. این شخصیت اسپایدرمن است و به نظر به دلایل حقوقی قرار است فقط بر پلی استیشن عرضه شود. یکی از بدترین موردها نیز این است که بازیکنان پلتفرم‌های دیگر هیچ شخصیت دیگری به جای اسپایدرمن دریافت نمی‌کنند.

پچ 2.2 بازی اونجرز قرار است در 30 نوامبر عرضه شود تا شخصیت اسپایدرمن و بخش داستانی مربوط به این شخصیت را به همراه حالت Raid که چهارنفره است اضافه کند. همچنین سیستم جدیدی برای ارتقا سطح لباس‌ها و شخصیت‌ها قرار است به بازی اضافه شود.

کریستال داینامیکس درباره اینکه این شخصیت اسپایدرمن چقدر فوق‌العاده است نیز به مدت طولانی صحبت کرد. به نظر این کار کریستال داینامیکس کاملا بیهوده به نظر می‌رسد از آنجایی که پلی استیشن در حال حاضر دو بازی شگفت انگیز اسپایدرمن را دارد و این بازی فقط برای پلی استیشن عرضه می‌شود. باز هم دلیل دیگری برای اینکه کریستال داینامیکس باید دست از تلاش برای بهبود این بازی بردارد.

کریستال داینامیکس اخیرا تلاش زیادی برای بهبود این بازی کرده است، ولی چه فایده وقتی که این بازی دیگر طرفداری ندارد و جایگزین نیز شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها