مارول پس از فشار بازیکنان، پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای برنده شدن در بازی مارول اونجرز را حذف می‌کند

موتور رندرینگ Keyshot 10

موتور رندرینگ Keyshot 10

موتور رندرینگ Keyshot 10، اکنون به عنوان یکی از سریعترین و قابل اعتماد ترین موتورهای رندرینگ در بسیاری از موارد مانند رندرینگ محصولات، تبلیغات و طراحی صنعتی خودنمایی میکند.

ادامه مطلب »

بالاخره بعد از یک ماه Heros Catalysts و Fragment Extractors از فروشگاه بازی مارول اونجرز حذف شدند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

بازیکنان حرف خود را زده‌اند و بعد از یک ماه، استودیو کریستال داینامیکس دو مورد از آیتم‌های قابل خرید در بازی انتقام جویان را حذف کرده است چراکه بازیکنان معتقدند این آیتم‌ها مکانیکی برای برد در بازی‌ها بودند.

مارول پس از فشار بازیکنان، پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای برنده شدن در بازی اونجرز را حذف می‌کند
مارول پس از فشار بازیکنان، پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای برنده شدن در بازی اونجرز را حذف می‌کند

ماه گذشته، کریستال داینامیکس اعلام کرد که می‌خواهد با اضافه کردن برخی موارد تجربه‌ی این بازی را برای بازیکنان بهتر کند. بسیاری بازی‌ها نیز از چنین چیزی استفاده می‌کنند و این موارد معمولا رایگان هستند. البته این آیتم‌ها در بازی اونجرز پولی بودند و بسیاری از بازیکنان آن را راهی برای کریستال داینامیکس می‌دیدند تا مقداری دیگر کسب درآمد کند.

چیزی که واقعا بازیکنان را عصبی کرده بود این بود که کریستال داینامیکس چگونه موارد مشابه رایگان در بازی را کمتر کردند تا بازیکنان مجبور به پرداخت پول برای آن شوند. امروز پس از یک ماه اعتراض کارکنان، کریستال داینامیکس اعلام کرد که Heros Catalyst و Fragment Extractors تا پایان روز از فروشگاه بازی اونجرز حذف خواهد شد.

Crystal Dynamics همچنین در توییتر عذرخواهی کرد که زودتر به خواسته طرفداران عمل نکرده است. تیم آنها این موارد را به عنوان برتری برای برنده شدن نمی‌دیدند و متوجه اشتباه خود شده‌اند. این استودیو پس از بررسی تصمیم گرفت که این دو مورد را برای خرید حذف کند. آنها هنوز به عنوان پاداش‌های قابل دریافت در بازی در دسترس خواهند بود و بازیکنانی که از قبل آنها را خریداری کرده‌اند هنوز می‌توانند از آنها استفاده کنند.

این توییت واکنش‌‌های متفاوتی از بازیکنان دریافت کرد، به طوری که برخی از بازیکنان از توسعه دهندگان تشکر کردند درحالی که برخی معتقدند این موارد هرگز نباید به بازی اضافه می‌شدند.

در همین حال، برخی بازیکنان قبلا به این نتیجه رسیده‌اند که نگهبانان کهشکان از همه نظر بازی بهتری نسبت به مارول اونجرز است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها