سونی برنامه ساخت دو فیلم جدید مارول برای سال 2023 را دارد

لیست پروژه‌های مرد عنکبوتی شرکت سونی این اواخر کمی گیج کننده شده است. سونی برنامه‌های زیادی دارد، از جمله Morbius که تاخیر زیادی خورده است و Kraven the Hunter که اخیرا لیستی از بازیگران آن مشخص شده است. به نظر می رسد که سونی در حال تدارک دو فیلم جدید مارول است.

با پخش فیلم Venom Let There Be Carnage پیش بینی آینده احتمالی سونی و مارول سخت‌تر شده است. امروز سونی برنامه انتشار دو پروژه جدید مارول را نیز که برای 2023 برنامه‌ریزی شده‌اند را داد.

سونی برنامه ساخت دو فیلم جدید مارول برای سال 2023 را دارد
سونی برنامه ساخت دو فیلم جدید مارول برای سال 2023 را دارد

هر دوی این پروژه‌های توسط سونی و مارول ساخته می‌شوند و یکی از آنها برای 23 ژوئن و دیگری برای 6 اکتبر 2023 برنامه ریزی شده‌اند.

متاسفانه بدون هیچ عنوان یا سرنخی نمی‌توان حدس زد که این پروژه‌ها مربوط به چه شخصیت‌های هستند. یک پروژه Madame Web با محوریت شخصیت‌ مونث به عنوان اسپین آف Spider verse به نظر در دست کار است. همچنین پروژه‌های Black Cat و Silver Sable به همراه پروژه Silk می‌توانند جزو این دو پروژه باشند. در حال حاضر، Morbius برای انتشار در 28 ژانویه 2022، Spider Verse 2 برای 7 اکتبر 2022 و Kraven برای 13 ژانویه 2023 برنامه‌ریزی شده‌اند.

سونی در دهه 90 توانست توانست مالکیت مرد عنکبوتی و 900 شخصیت دیگر مارول را به دست آورد، در همان زمان بود که استودیو Fox حق و حقوق X-Men و The Fantastic Four را گرفت. در سال 2019 نیز دیزنی موفق شد که حقوق مرد عنکبوتی را طی شرایط و مذاکرات در دست بگیرد.

در همین حال در سمت دیزنی نیز Spider Man: No Way Home برای عرضه در 17 دسامبر 2021 برنامه ریزی شده است. همچنین این احتمال وجود دارد که این تاریخ‌ها به پروژه‌های هنوز در نظر گرفته نشده مربوط باشد. سونی هر لحظه می‌تواند شخصیتی را از کمیک‌ها به فیلم بازگرداند و وجود صدها شخصیت می‌تواند هرگونه حدس را حذف کند.

در حال حاضر برنامه‌های فعلی سونی هم به نظر با کمی دشواری جلو می‌روند، ولی هیچ چیز آنها را متوقف نمی‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها