شخصیت Mighty Thor تا اخر ماه به بازی Marvel Avengers می‌آید

بروز رسانی 2.4 بازی Marvel Avengers به تازگی منتشر شده است، ولی آنها از همین حالا به دنبال انتشار بروز رسانی بعدی هستند. یک پست از Square Enix که درباره محتوای آینده این بازی است به تازگی منتشر شده است که درباره گسترش داستان بازی توضیح می‌دهد،‌ ولی بدون شک بزرگترین و مهم‌ترین خبر این است که شخصیت Mighty Thor تا اواخر ماه ژوئن در بازی حضور پیدا می‌کند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

این شخصیت درست به موقع همراه با اولین حضورش در فیلم Thor: Love and Thunder به بازی می‌آید. جین فاستر قرار است به عنوان Mighty Thor راه خود را به Marvel Avengers پیدا کند. این شخصیت قرار است شامل چالش‌هایی به همراه ماموریت‌هایی باشد.

شخصیت Mighty Thor

کسانی که این ماموریت‌ها را تکمیل کنند می‌توانند برخی لوازم شخصی سازی دریافت کنند. همچنین در صورت تکمیل کردن ماموریت‌ها و چالش‌‌ها به پرونده‌هایی دست پیدا می‌کنید که به شما توضیح می‌دهد جین فاستر یا Mighty Thor چگونه به دنیای ما وارد شده است. همانند Kate Bishop و Hawkeye این شخصیت هم قرار است با داستان کاملا جدید به تیم Marvel Avngers بپیوندد.

Mighty Thor همچنین با مجموعه‌ای از توانایی‌ها و تجیهزات جدید وارد بازی می‌شود. رقص‌ها و ایموت‌های مخصوص Jane Foster هم برای استفاده در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرند.

شخصیت Mighty Thor از شخصیت Thor Odinson که در فیلم‌های اصلی مارول می‌شناسیم متفاوت است. به همین دلیل تیم توسعه دهنده بازی هم تلاش کرده است تا این شخصیت را خاص نشان دهد و جدا از Thor طراحی کند. به همین دلیل توانایی‌های Mighty Thor هم متفاوت است.

به گفته Square Enix، تیم Crystal Dynamics برای توسعه و آماده سازی این شخصیت از کمیک‌های مارول استفاده کرده است. همانطور که می‌دانید سلاح اصلی Mighty Thor هم همان Mjolnir دوست داشتنی خودمان است. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را با ما در مازستا به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها