فیلم-انیمیشن ماریو با صداپیشگی Starlord در 2022 اکران می‌شود!

“ShIgeru Miyamoto” در مراسم استریم Nintendo Direct لحظاتی را به معرفی انیمیشن ماریو از Illumination Entertainment پرداخت. او نه تنهازمان حدودی  اکران فیلم را منتشر کرد، بلکه تاریخ دقیق انتشار آن را در آمریکای شمالی اعلام کرد. او همچنین بازیگران مشهور فیلم را فاش کرد.

این فیلم در تعطیلات 2022 در سینماهای جهان اکران می‌شود. اولین نمایش آن نیز در تاریخ 21 دسامبر 2022 در آمریکای شمالی انجام می‌شود و تاریخ دقیق سایر مناطق به طور دقیق در آینده منتشر می‌شود.

فیلم-انیمیشن ماریو با صداپیشگی  Starlord در 2022 اکران می‌شود!
فیلم-انیمیشن ماریو با صداپیشگی Starlord در 2022 اکران می‌شود!

طبق اعلام رسمی “کریس پرت” معروف به Starlord از مجموعه فیلم‌های نگهبانان کهکشان وظیفه صداگذاری لوله‌کش داستان یعنی ماریو را دارد.

همراه با کریس پرت، بخش بزرگی از بازیگران انیمیشن ماریو معرفی شدند که شامل:

  • “کریس پرت” در نقش Mario
  • ·         “آنیا تیلور جوی” در نقش Princess Peach
  • ·         “چارلی دی” در نقش Luigi
  • ·         “کیگان-مایکل کی” در نقش Toad
  • ·         “سث روگان”‌در نقش Donkey Kong
  • ·         “کوین مایکل ریچاردسون” در نقش Kamek
  • ·         “فرد آرمیسن” در نقش Cranky Kong
  • ·         “سباستین منیسکالکو” در نقش Spike
  • ·         “جک بلک” در نقش Bowser

این تعداد زید از بازیگران درجه یک که برای فیلمی از نینتندو قرارداد بسته‌اند، بسیاری از طرفداران را حیرت‌زده کرده، به ویژه بعد از آخرین فیلم ماریو که دور از انتظار بود. البته فیلم‌های برگرفته از بازی‌های ویدئویی اخیرا بسیار پرطرفدار شده‌اند. این همچنین تنها فیلم برگرفته از بازی ویدئویی نیست که جک بلک در آن نقش دارد،

او همچنین قرار است تا در فیلم Borderlands در نقش Claptrap ظاهر شود.اگر برای شما هم سوال پیش آمده که چه بر سر صداپیشه اصلی ماریو آمده است، باید اشاره کنیم که “چارلز مارتینت” نیز در این فیلم قرار است به عنوان مهمان ویژه حضور داشته باشد.

فیلم-انیمیشن ماریو حاصل همکاری نینتندو و استودیو انیمیشن‌سازی Illumination است. از معوف‌ترین آثار این شرکت انیمیشن “Despicable Me” است. “آرون هورواث” و “مایکل ژلنیک” کارگدانان این فیلم هستند که به اثر “تیتان‌ها به پیش!” معروف هستند.

شنیدن صدای “چارلز مارتینت” در فیلمی با عنوان ماریو در نقشی به جز ماریو عجیب است، ولی عجیب‌تر از آن شنیدن صدای Starlord از دهان ماریو است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها