نیک آفرمن قرار است در سریال The Last Of Us نقش Bill را بازی کند

HBO هنوز در حال کار بر روی The Last Of Us است و به نظر می‌رسد که به ندرت روزی می‌گذرد که عکس یا کلیپی از این مجموعه در اینترنت پخش نشود. در اوایل این هفته اطلاعاتی از این سریال و نیک آفرمن به دست آمد که به نظر هیجان انگیز است.

نیک آفرمن قرار است بخشی از این سریال باشد. موری بارتلت نیز که نقش فرانک را در این مجموعه بازی می‌کند درمورد اینکه چقدر از همکاری با آفرمن در صحنه فیلمبرداری لذت می‌برد صحبت کرد. با مازستا همراه باشید تا ببینیم مراحل ساخت سریال چگونه پیش می‌رود.

نیک آفرمن قرار است در سریال The Last Of Us نقش Bill را بازی کند
نیک آفرمن قرار است در سریال The Last Of Us نقش Bill را بازی کند

از آنجایی که بارتلت این خبر را منتشر کرده است، HBO نیز تصمیم گرفته است تا آن را رسمی کند و تایید کند که آفرمن قرار است چه نقشی را در سریال بازی کند. طبق گزارشات آفرمن قرار است در نقش بیل در این سریال ظاهر شود. بیل در TLOU شریک فرانک است، بنابراین منطقی است که آفرمن و بارتلت در صحنه فیلمبرداری در کنار هم بوده باشند.

پیش از این اعلام شده بود که کان اونیل در این سریال نقش بیل را بازی می‌کند. با این حال، ظاهرا یک تضاد برنامه ریزی باعث شد که او کناره گیری کند و آفرمن جای او را بگیرد. لازم به ذکر است که نقش بیل در سریال قرار است بسیار متفاوت‌تر نسبت به بازی باشد.

در حالی که بیل و فرانک شریک هستند، بازیکنان هرگز فرانک را ملاقات نکردند، حداقل تا زمانی که او زنده بود. درحالی که بیل به جوئل و الی کمک می‌کند تا یک ماشین پیدا کنند، هر سه نفر فرانک را در خانه‌ای متروکه حلق آویز پیدا می‌کنند. واضح است که وقتی صحبت از بیل و فرانک می‌شود، سریال کمی از بازی متفاوت می‌شود و این دو نفر را در کنار هم بیشتر می‌بینیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها