سریال The Last Of Us در 2023 پخش می‌شود

متاسفانه طرفداران سریال The Last Of Us باید کمی بیشتر از آنچه انتظار می‌رفت برای سریال ایم مجموعه صبر کنند،‌ چراکه طبق اعلام رسمی HBO Max این سریال در 2023 پخش خواهد شد. در ادامه با مازستا همراه باشید.

سریال The Last Of Us در 2023 پخش می‌شود
سریال The Last Of Us در 2023 پخش می‌شود

در یک مصاحبه اخیر با HBO Max اعلام شد که فیلمبرداری سریال The Last Of Us هنوز در کانادا ادامه دارد و انتظار نمی‌رود که این نمایش تا 2023 پخش شود. هیچ خبری از زمان به پایان رسیدن فیلمبرداری در دسترس نیست،‌ حتی بازه زمانی برای پخش این سریال در 2023 اعلام نشده است، ولی شایعه‌ای که در 2021 پخش شده بود یشنهاد می‌دهد که فیلمبرداری این سریال تا انتهای 2022 تمام شود.

اخبار مربوط به تاریخ پخش این سریال در ماه‌های اخیر توجه زیادی جلب کرده است. با اخباری از بازیگرهای این سریال مثل بلا رمزی در نقش الی که خبر داده بود این سریال در 2022 پخش می‌شود طرفداران واقعا گمراه شده‌اند.

البته از آنجایی که خود HBO Max از انتشار این سریال The Last Of Us در سال بعد خبر داده می‌توان 2023 را به طور تاریخ حتمی پخش سریال دانست، ولی با توجه به اینکه افراد زیادی در پخش خبر انتشار این سریال در 2022 درگیر بوده‌اند، می‌توان حدس زد که این سریال با مشکلی یا تاخیر غیر منتظره‌ای رو به رو شده است.

در مورد موضوع و داستان این سریال نیز باید اشاره کرد که این سریال حول محور داستان بازی اصلی است و خود نیل دراکمن کارگردان بازی بخشی از فصل اول را کارگردانی خواهد کرد. این سریال قرار است 10 قسمت باشد و به احتمال زیاد قرار است بسته الحاقی بازی را با نام Left Behind نیز شامل شود.

به غیر از این،‌ تنها چیزی که در دسترس عموم است چند عکس از این مجموعه است. تمام دست اندرکاران سریال نیز به نظر از فاش کردن هرگونه اطلاعات پرهیز می‌کنند،‌ پس تا زمان انتشار رسمی سریال فقط می‌توانیم به بازی‌ها اکتفا کنیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Camera Tracking ترکینگ دوربین

آشنایی با Camera Tracking

ترکینگ دوربین یا Camera tracking روشی برای استخراج موقعیت دوربین و نقاط درون صحنه است. این یکی از پرکاربردترین موضوعات در جلوه های ویژه رایانه ای است

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها