پوستر جدید فیلم Spider Man: No Way Home شخصیت Green Goblin را نشان می‌دهد

CHAOS GROUP VRAY next rendering engine cpu render gpu render ویری نکست v-ray next

V-Ray Next( ویری نکست)

V-Ray Next معروف ترین و پرکاربرترین موتور رندرینگ از شرکت chaosgroup در ایران است. به جرات میتوان گفت که هیچ موتور رندرینگ دیگری تا این

ادامه مطلب »

همانطور که در آخرین پوستر فیلم Spider Man: No Way Home نشان داده شده است، به نظر می‌رسد که او هرگز به خانه باز نمی‌گردد. در تریلر این فیلم مشاهده کردیم که پیتر پارکر و دکتر استرنج با دنیا‌های موازی درگیر شده‌اند تا همه فراموش کنند که پیتر پارکر اسپایدر من است.

البته، این نقشه طبق برنامه پیش نمی‌رود و در نتیجه می‌توانیم تمام شخصیت‌های شرور اسپایدرمن را در یک فیلم ببینیم.

Spider Man: No Way Home

در تریلر فیلم Spider Man: No Way Home توانستیم دکتر اختاپوس را مشاهده کنیم. همچنین اشاره‌هایی به شخصیت‌های مرد شنی، الکترو و گرین گابلین نیز شده بود. 3 شخصیثت دیگر فقط اشاره کوچک و نامفهموی در تریلر دریافت کردند، ولی در آخرین پوستر این فیلم می‌توانیم گرین گابلین را به وضوح ببینیم.

بخش عمده پوستر بر لباس اسپایدرمن و دکتر اختاپوس تمرکز کرده است، ولی اگر به پس زمینه دقت کنید شخصیتی آشنا بر روی یک هاوربرد را با ظاهری تهدیدآمیز مشاهده خواهید کرد. هنوز تایید نشده است که Willem Dafoe در نقش گرین گابلین ظاهر می‌شود یا نه. همچنین اشاره‌ای به شخصیت مرد شنی در تریلر فیلم با نمایان شدن شن در نیویورک نیز می‌شود.

پوستر جدید فیلم Spider Man: No Way Home شخصیت Green Goblin را نشان می‌دهد
پوستر جدید فیلم Spider Man: No Way Home شخصیت Green Goblin را نشان می‌دهد

No Way Home تا به امروز بیشترین حدس و گمان را برای دنیای سینمایی مارول دریافت کرده است. بزرگ‌ترین نظریه کاربران بازگشت توبی مگوایر و اندرو گارفیلد به عنوان اسپایدرمن‌های دنیاهای مختلف است.

اخباری نیز مبنی بر حضور آنها منتشر شده بود که توسط تام هالند و اندرو گارفیلد تکذیب شد. به احتمال زیاد قرار است این شخصیت‌ها را دوباره در این سری ببینیم.

با این حال، در حالی که هالند حضور این دو بازیگر را در فیلم تکذیب کرده است، استودیو مارول به پنهان کردن بسیاری از جزئیات از این بازیگر پرحرف پیش گیری کرده است. این فیلم قرار است در 17 دسامبر اکران شود پس با مازستا همراه باشید تا از هر خبر جدیدی درباره این فیلم مطلع شوید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها