بازی Spider Man Remastered در 12 آگوست به پیسی می‌آید

بالاخره زمان آن فرا رسیده است که یک پلتفرم کاملا جدید از بازیکنان بازی Spider Man را تجربه کنند چراکه این بازی در تاریخ 12 آگوست به پیسی می‌آید. این بازی به نظر همان نسخه PS5 است که بازیکنان پیسی می‌توانند با فریم بالاتر تجربه کنند. Spider-Man تنها یکی از بازی‌هایی است که از پلی استیشن به پیسی آمده و می‌آید. در ادامه با مازستا همراه باشید.

اگر هنوز Spider-Man Remastered را روی PS4 یا PS5 بازی نکرده‌اید، این بازی داستان پیتر پارکر است که با انواع شرورها مبارزه می‌کند و در تلاش است تا Mr Negative را از تصاحب نیویورک متوقف کند.

متاسفانه، هنوز هیچ علامتی از بازی Spider-Man: Miles Morales برای پیسی وجود ندارد، ولی اگر سونی مایل باشد که نسخه اول بازی را به پیسی بیاورد باید نسخه‌های بعدی را نیز درنهایت وارد پیسی کند.

پورت پیسی بازی در جدیدترین مراسم State Of Play سونی در کنار بازی‌های هیجان انگیز دیگر معرفی شد. یکی از بازی‌‌های فوق العاده دیگر که در این مراسم معرفی شد بازسازی بازی Resident Evil 4 بود که در 24 مارس سال آینده منتشر می‌شود. در تریلر منتشر شده برای این بازی می‌توانیم یک نسخه بازسازی شده بسیار عالی از لئون کندی را در Resident Evil 4 ببینیم.

بخش دیگری از برنامه State Of Play هم به برخی از عناوین اختصاصی واقعیت مجازی PSVR 2 اشاره می‌کرد. در این برنامه توانستیم نگاهی به گیمپلی بازی Horizon: Call of The Mountain بندازیم و همچنین اعلام شد که بازی Resident Evil Village هم قرار است از واقعیت مجازی پشتیبانی کند.

هیچ یک از این عناوین واقعیت مجازی تاریخ انتشار دریافت نکردند چراکه سونی هنوز در حال برنامه ریزی و راه اندازی هدست PSVR 2 است، ولی انتظار می‌رود که هر دو عناوین همزمان با هدست PSVR 2 منتشر شوند. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها