بازی Guardians of the Galaxy قابلیت ray tracing و DLSS را به همراه دارد.

در ماه اوت بود که انویدیا اعلام کرد Guardians of the Galaxy با ری تریسینگ و DLSS عرضه می‌شود و حتی بازیکنانی که کارت RTX ندارند، میتوانند آن را با ری تریسینگ در سرویس ابری Geforce Now بازی کنند. Olivier Prouix، تهیه کننده ارشد در Eidos Montreal، گفته است که بازیکنان PC جهان این بازی را با کیفیت خارق‌العاده‌ای تجربه می‌کنند.

بازی Guardians of the Galaxy قابلیت ray tracing و DLSS را به همراه دارد.
بازی Guardians of the Galaxy قابلیت ray tracing و DLSS را به همراه دارد.

استودیو یک تریلر نیز از Guardians of the Galaxy منتشر کرده است تا قابلیت‌های فوق‌العاده این بازی را در PC نشان دهد. علاوه بر ری تریسینگ و DLSS، تریلر به روشنایی، HDR  و پشتیبانی از 8K اشاره کرده است. البته هیچکدام از اینها نمی‌تواند چهره استارلرد را درست کند.

طبق بررسی تعدادی منتقد که به نسخه دموی نگهبانان کهشکان دست پیدا کرده بودند، این بازی قطعا از مارول اونجرز بهتر است، ولی عالی نیست. مبارزه با پلیس‌های فضایی و پخش شدن آهنگ‌های دهه 80 خیلی هیجان‌اگیزتر از چیزی که فکر می‌کنید است.

در طول این بازی شما در نقش کوییل یا همان استارلرد بازی خواهید کرد که نگهبانان کهکشان را رهبری می‌کند. تیم شما همان تیم قبلی با اعضای قبلی است که در کهکشان ماموریت‌های مختلف انجام می‌دهید.

در طول بازی و مبارزات شما می‌توانید از تیم خود درخواست کمک کنید یا ماموریتی را به آنها بدهید. مانند آنچه که در اونجرز اتفاق افتاد بسیاری دوست داشتند تا چهره کریس پرت را در این بازی ببینند. هرچند چهره و قیافه استارلرد از جذابیت و دنیای بازی کم نمی‌کند. متاسفانه این بازی فقط به صورت تک نفره قابل بازی است و حالت چند نفره‌ای ندارد.

نگهبانان کهکشان در تاریخ 26 اکتبر برای PS4، PS5، Xbox one، Xbox series X|S، Nintendo switch و PC ر دتسرس خواهد بود.

شما می‌توانید این بازی را از استیم یا فروشگاه اپیک گیمز خریداری کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها