بازی Guardians of the Galaxy به طرز عجیبی دیگر 150 گیگ نیست

به تازگی Eidos Montreal سیستم مورد نیاز بازی Guardians of the Galaxy را فاش کرده بود که به 150 گیگابایت فضای درایو نیاز داشت. این مسئله برای هوارداران کمی سخت بود چراکه اگر این بازی هم مانند Marvel Avengers باشد، طرفداران معتقدند که ارزش امتحان را ندارد.

خوشبختانه Eidos Montreal متوجه موضوع شد و در طی چند روز اعلام کرده است که این حجم را به طرز چشمگیری کاهش داده است. این استودیو موفق شد تا حجم بازی را از 150 گیگ به 80 گیگ کاهش دهد.

مشخص نیست که این کار چگونه انجام شده است به ویژه در این مدت کوتاه، ولی این استودیو در توییتر اعلام کرد که در آخرین مراحل بهینه سازی است و تا اینجا بسیار خوب پیشرفته است.

بازی Guardians of the Galaxy به طرز عجیبی دیگر 150 گیگ نیست
بازی Guardians of the Galaxy به طرز عجیبی دیگر 150 گیگ نیست

این استودیو چندروز پیش سیستم مورد نیاز این بازی را در استیم قرار داد و زیاد مشکلی نداشت تا اینکه اعلام شد این بازی 150 گیگ فضا می خواهد. این خبر توجه مردم را جلب کرد و سوالاتی پیش آمد که ایا این بازی ارزش بازی کردن را دارد؟

150 گیگ میزان قابل توجهی برای اختصاص به یک بازی است و حجم آن می‌تواند برای دانلود و نصب کمی مشکل پیش بیاورد. بعد از تمام شکایات و انتقادها، طی توییتی از حساب Guardians of the Galaxy اعلام شد که نسخه 150 گیگابایتی نسخه ب روزرسانی شده نبوده است و تیم مشغول بهینه‌سازی بازی است تا نسخه 80 گیگابایتی را ارائه دهد.

80 گیگ هنوز هم فضای زیادی است ولی قابل هضم‌تر است و می‌توان گفت که کمی از مشکل اینرنت را کم می‌کند. معلوم نیست که مشخصات اعلام شده در استیم اشتباه بوده است یا Eidos Montreal با توجه به انتقادات تصمیم خود را عوض کرده. در هر صورت فضای کمتر بهتر است.

بازی نگهبانان کهکشان در تاریخ 26 اکتبر عرضه می‌شود، این بازی یک تجربه تک نفره بدون DLC یا اضافات داخل بازی است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها