ناروتو هم وارد فورتنایت شد

به تازگی اخبار زیادی از کراس اوور‌های مختلف فورتنایت با مجموعه‌های دیگر را در مازستا پوشش داده‌ایم و به نظر می‌رسد که اپیک گیمز هنوز می‌خواه به این کار ادامه دهد. ایندفعه نوبت ناروتو و دوستانش رسیده است تا به این بازی اضافه شوند.

آخرین به روز رسانی fortnite به تازگی به صورت زنده منتشر شده است و همراه با آن همکاری این شرکت با انیمه معروف ناروتو رسمی شده است. طرفداران ناروتو در ابتدا با اطلاعاتی که در گذشته به دیتای بازی اضافه شده بود متوجه این همکاری شده بودند. حال معلوم شد که حق با آنها بود زیرا هفته گذشته هم اپیک تایید کرده بود که یک کراس اوور در راه است.

ناروتو هم وارد فورتنایت شد
ناروتو هم وارد فورتنایت شد

به نظر زمان زیادی برای صبر کردن نیاز نداشتیم. همکاری ناروتو و فورتنایت شروع شده است و می‌توانید همین حالا تمامی آیتم‌‌های شامل این همکاری را در بازی مشاهده کنید. این شامل 3 اسکین جدید که برای یک کراس اوور کاملا خوب است. ناروتو، ساسوکه و ساکورا شخصیت‌هایی هستند که به بازی برای خریداری اضافه شدند.

برای معرفی این شخصیت‌ها نیز فورتنایت تریلری را منتشر کرده که بسیار جذاب به نظر می‌رسد. تریلر مثل تریلرهای همکاری‌های دیگر شامل پیوستن قهرمانان به دنیای فورتنایت است تا به جزیره آن کمک کنند.

علاوه بر سه اسکین که قابل خریداری است، یک شخصیت چهارم نیز به بازی اضاقه شده است که در نقش NPC است. کاکاشی هاتاکه که در تریلر مشاهده می‌شود قرار است به عنوان یک NPC به جزیره اضافه شود. همانند دیگر NPCها در جزیره، شما می‌توانید با کاکاشی برای دریافت ماموریت‌ها صحبت کنید.

شما همچنین می‌توانید یک سلاح جدید با مضمون ناروتو پیدا کنید که یک بمب کاغذی کونای است. تعداد بسیار کمی از همکاری‌های اپیک گیمز شامل سلاح می‌شوند که نشان‌دهنده اهمیت این کراس اوور برای فورتنایت است.

تعداد دیگری آیتم نیز با ناروتو به بازی می‌اید که کاملا معمول است. گلایدر‌ها و ایموت‌ها نیز همراه اسکین‌ها به بازی آمده‌اند و می‌توانید همه آنها را از فروشگاه درون بازی دریافت کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها