اپیک به عرضه بازی‌های رایگان در 2022 ادامه می‌دهد

مبارزه برای برتری در بازار رایانه‌های شخصی هنوز بین استیم و فروشگاه اپیک گیمز ادامه دارد و همیشه هم یک برنده دارد که مصرف کننده است. استیم هنوز پلتفرم پرطرفدارتر است و ویژگی‌های جدید را برای مخاطبان اضافه می‌کند، در همین حال اپیک گیمز نیز برای متقاعد کردن بازیکنان برای استفاده از فروشگاه اپیک به رایگان کردن بازی‌ ها ادامه می‌دهد. در ادامه با مازستا همراه باشید.

اپیک به عرضه بازی‌های رایگان در 2022 ادامه می‌دهد
اپیک به عرضه بازی‌های رایگان در 2022 ادامه می‌دهد

به نظر اپیک گیمز در بخش بازی تا به امروز در این کار موفق بوده است. اپیک گیمز اخیرا در یک بروز رسانی جدید، سال 2021 را بسیار موفق توصیف کرده است. در سال 2021 اپیک شاهد افزایش 34 میلیونی کاربر نسبت به سال 2020 بوده است که کاربران این پلتفرم را به 194 میلیون رسانده است. بیشترین تعداد کاربران فعال در 2021 به 13 میلیون رسیده بود که فاصله کمی را با 29 میلیون کاربر فعال استیم ایجاد کرده بود.

اپیک همچنین لیست بازی‌ های خود را به 917 بازی رساند که فاصله زیادی با استیم دارد. فروش‌های این فروشگاه نیز 20 درصد افزایش یافت و به 840 میلیون دلار رسید که بیشتر آن از فروش بازی‌های تخفیف خورده بود.

در بخش بازی‌های رایگان، اپیک در سال 2021، 89 بازی رایگان را ارائه داد. ارزش این 89 بازی نیز سرجمع 2120 دلار است. همچنین 76 مورد از آن بازی‌هایی که رایگان شده‌اند رکوردهای کاربران همزمان خود را شکسته‌اند.

با وجود هزینه عظیم رایگان کردن این بازی‌ها،‌ اپیک هنوز هم در سال 2022 به این کار ادامه می‌دهد و هر هفته بازی‌های جدید را رایگان می‌کند. از هم اکنون تا دسامبر هر هفته منتظر یک بازی رایگان جدید باشید که رو این لانچر عرضه می‌شود.

این هزینه خیلی زیادی برای متقاعد کردن مردم برای دانلود و استفاده از لانچر اپیک است. با این حال اپیک هنوز قصد دارد تا به این کار ادامه دهد و حتی انتظار شکست تا 2027 را ندارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها