چیترها و هکرهای کال آف دیوتی موبایل در این بازی جولان می دهند!

بازی جهانی و جذاب کال آف دیوتی موبایل که میلیون‌ها گیمر از سراسر جهان تجربه اجرای آن را دارند، این روزها با یک مشکل اساسی روبرو شده است؛ هکرها و چیترهایی که به جان Call Of Duty: Mobile افتاده و طعم شیرین بازی را برای کاربران و گیمرهای عادی تلخ کرده‌اند. با مازستا همراه باشید تا اطلاعاتی از هکرهای کال آف دیوتی موبایل را در اختیارتان قرار دهیم.

در گذشته چندین مطلب را در زمینه آپدیت ها، نوآوری‌ها و مشکلات بازی کال آف دیوتی موبایل برای شما عزیزان منتشر کردیم. اما این بار به سراغ یک مسئله خاص خواهیم رفت.

چیترها و هکرهای کال آف دیوتی موبایل!

بازی Call Of Duty: Mobile که با نام COD: Mobile نیز شناخته می‌شود، یکی از جذاب‌ترین عناوین آنلاین و بتل رویال است که صدها هزار گیمر و کاربر از سراسر جهان به اجرای آن می‌پردازند.

البته باید گفت که این بازی رقیب چند عنوان مشابه بوده اما موفقیت های پی در پی آن به دلیل آپدیت‌های جذاب همواره مد نظر کاربران بوده است.

از سوی دیگر حجم سنگین آپدیت‌های Call Of Duty: Mobile نیز یکی از بزرگ‌ترین انتقادهای کاربران به این مسئله بوده است.

هکرهای کال آف دیوتی موبایل
هکرهای کال آف دیوتی موبایل

و اما مسئله ای که بازی جذاب Call Of Duty: Mobile را این روزها تحت تاثیر قرار داده است، چیت و هک است. این داستان به قدری گسترده شده است که حتی چند وب سایت اقدام به فروش کدهای هک و چیت این بازی می‌کنند.

در بخش Multi Player کاربران و گیمرها می‌توانند کاربرانی که به صورت غیر قانونی اقدام به هک و یا چیت و … کرده اند را به اکتیویژن گزارش کنند. پس از بن کردن آنها، پیامی با محتوای تشکر و بن شدن کاربر خاطی برای شما ارسال می‌شود.

اما در بخش بتل رویال ماجرا متفاوت است. در این بخش کاربران امکان گزارش دادن چیتر و هکرها را نداشته و در نتیجه تنها باید به امید آن باشند که موتورهای جستجوی چیتر و هکر اکتیویژن، آنها را پیدا کرده و بن سازد.

متاسفانه اکتیوژن در این حوزه چندان جالب عمل نکرده و هزاران چیتر و هکر در بازی کال آف دیوتی موبایل جولان می‌دهند. مشکلات بسیاری گریبان‌گیر گیمرها در این بازی هیجان انگیز است.

از کم نشدن سلامتی هکر و چیترها در زمان شلیک گرفته تا افزایش شلیک‌های گلوله به سمت دشمن و در نهایت استفاده از چندین راه برای پیروزی.

متاسفانه تا به امروز هم راهی برای جلوگیری از چیترهای متعدد کال آف دیوتی موبایل پیدا نشده و آنها هم به راحتی لذت بازی را از دیگر گیمرها دور کرده اند. شایان ذکر است که تعداد زیادی از آنها نیز ایرانی هستند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها