آپدیت جدید بازی Call Of Duty: Mobile مملو از باگ و مشکلات است!

شرکت اکتیویژن به تازگی آپدیت و سیزن جدید بازی محبوب Call Of Duty: Mobile را منتشر کرده است که حالا پس از نصب آن، برای کاربران مشکلات بسیاری روی داده است.

اکتیویژن سیزن و آپدیت جدید بازی کال آف دیوتی موبایل (Call Of Duty: Mobile) را برای فصل پاییز منتشر کرده و این آپدیت از دو روز پیش در دسترس گیمرها و کاربران قرار گرفته است.

آپدیت جدید بازی Call Of Duty: Mobile مملو از باگ و مشکلات است!
آپدیت جدید بازی Call Of Duty: Mobile مملو از باگ و مشکلات است!

حجم آپدیت جدید مقداری کمتر از دیگر آپدیت ها بوده و به 1.5 گیگابایت می رسد. حال مشخص شده است که این آپدیت حاوی مشکلات بسیاری بوده و تعداد زیادی از گیمرها و کاربران پس از نصب آن با این مشکلات مواجه شده اند.

برای آنکه از صحبت این اخبار مطمئن شویم، در مازستا این آپدیت جدید را برای دو گوشی موبایل نصب کرده و متوجه شدیم که ظاهرا صحبت های کاربران در زمینه مشکلات آپدیت جدید صحبت دارد.

بروز رسانی جدید بازی COD: Mobile پس از نصب اولیه چند آپدیت داخلی دیگر را انجام می دهد که ظرفیت آنها چیزی در حدود 300 مگابایت است. پس از اتمام آپدیت مادامی که وارد بخش هایی نظیر مبارزات گروهی می شوید، می توانید به تغییرات بسیار بد صدا برخورد کنید.

کیفیت و نوع صدا در update جدید بسیار بد بوده و حتی گرفتن صدای پای دشمنان در این آپدیت Call Of Duty: Mobile بسیار دشوار شده است. کیفیت صدا به گونه ای است که انگار از اعماق چاه خارج می شود! افزون بر کیفیت پایین صدا، عدم تطابق تجهیزات، اسکین ها و اسلحه ها با حساب کاربری شما می تواند نگران کننده باشد.

به عنوان مثال در بازی خبری از رنگ سلاح ها وجود نداشته و تنها می توانید سلاح ساده ای را در دستان خود مشاهده کنید. همچنین در جدول اولیه مراحل که بازیکنان خودی و دشمن نمایش داده می شوند نیز تصاویر تعدادی از بازیکنان در این آپدیت وجود نداشته و تنها اسامی آنها قابل رویت است.

و اما افزون بر تمام این مشکلات، بزرگ ترین باگی که update پاییز Call Of Duty: Mobile به همراه دارد، عدم نمایش دشمنان است! شما تنها یک سلاح در حال حرکت آن هم نزدیک زمین را مشاهده می کنید! برخی دشمنان نامرئی شده و به دلیل باگ عجیب Call Of Duty: Mobile، قابل مشاهده نیستند! در نتیجه به سادگی قادر به کشتن شما هستند.

به هر حال مجموع باگ و مشکلات آپدیت دید Call Of Duty: Mobile بسیار زیاد بوده و تا کنون اکتیویژن به این مشکلات و شکایات متعدد کاربران پاسخی نداده است. در نهایت این آپدیت در روزهای آتی اجباری شده و ناچار به نصب آن هستید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها