Call of Duty: Vanguard از بخش زامبی خود رونمایی کرد

اکتیویژن در ماه آگوست اعلام کرد که ونگارد قرار است حالت زامبی داشته باشد که توسط Treyarch ساخته خواهد شد. این بخش زامبی جدید داستان زامبی سری بلک آپس را ادامه می‌دهد. حال نوبت به بخش زامبی Vanguard رسیده است.

در حال حاضر تریلری از این بخش منتشر شده است و همانطور که انتظار می‌رفت، این بازی مملو از زامبی‌های نازی است. این نسخه همچنین قابلیت جدید Dark Eether را نشان می‌دهد که به قهرمانان داستان کمک می‌کند تا به جایی که به آن متعلق هستند، برگردند.

Call of Duty: Vanguard از بخش زامبی خود رونمایی کرد
Call of Duty: Vanguard از بخش زامبی خود رونمایی کرد

داستان از آنجایی شروع می‌شود که Oberfurher Wolfram von list تصمیم می‌گیرد تا با یک نیروی ماورایی ارتباط برقرار کند تا ارتش مردگان را به دنیای زندگان وارد کند. این بهترین داستان سری زامبی نیست و تقریبا قابل حدس است که ارتش مردگان به نفع نازی‌ها تمام نمی‌شود. البته طرفداران سری CoD خوشحاال هستند که دوباره حالت زامبی را خواهند داشت.

این حالت یک تیم از سرباز‌های بین‌المللی را نشان می‌دهد که در برابر انبوهی از زامبی ایستاده‌اند. آنها چیزی فراتر از سلاح‌های ساده و گلوله دارند. در تریلر شاهد برخی سلاح‌های ماوراءطبیعی خواهیم بود که به سربازها کمک خواهند کرد.

جزئیات بیشتری از داستان بازی نیز منتشر شده است. وون لیست، که رهبری فعالیت‌های نازی برای کشف آثار باستانی عرفانی را بر عهده داشت، اکنون با نهادی به نام Kortifex همکاری می‌کند. چهار نهاد دیگر با نام‌های Inviktor، Norticus، Saraxis و Bellekar که بر علیه Kortifex هستند، به نیروهای ویژه پیشنهاد می دهند که در نبرد با نیروهای مرده در استالینگارد به آنها کمک کنند.

حالت زامبی ونگارد مقدمه‌ای بر داستان زامبی‌های بلک آپس: جنگ سرد است. این داستان منطقی است چراکه در هر حال جنگ جهانی دوم مقدمه‌ای بر جنگ سرد بود. بدون شک اکتیویژن اطلاعات بیشتری را قبل از انتشار Call of Duty: Vanguard در 5 نوامبر، فاش می‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

Call of Duty: Vanguard از بخش زامبی خود رونمایی کرد

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها