بازی Outriders در حال حاضر روی استیم رایگان است

شما می‌توانید این بازی شوتر را به مناسبت ورود بسته الحاقی جدیدش در 30 ژوئن در چند روز آینده به صورت رایگان تجربه کنید. در ادامه با مازستا همراه باشید. بازی Outriders در حال آماده شدن برای راه اندازی اولین بسته الحاقی بزرگ خود است و به همین مناسبت بازی تا چند روز آینده رایگان شده است. از تاریخ 20 ژوئن تا 23 ژوئن شما می‌توانید این بازی را روی پلتفرم استیم تجربه کنید.

در نهایت اگر قصد خرید آن را داشتید با یک تخفیف فوق‌‌العاده آن را تهیه کنید. این اولین گسترش محتوای بازی Outriders نیست، ولی بدون شک بزرگ‌ترینش است.

بازی Outriders

بازی Outriders شما را در یک دنیای بیگانه قرار می‌دهد که در آنجا انرژی مرموز و خطرناکی به شما منتقل شده است. در این دنیا بشریت به دنبال شانسی دوباره است. به طور کلی این به معنای این است که در کنار تنوع زیاد سلاح‌ها شما قابلیت استفاده از جادوی بیگانه را هم دارید.

Pyromancers می‌توانند فوران‌های آتش فشانی زیر پای دشمنان خود ایجاد کنند در حالی که Tricksters می‌توانند زمان را دستکاری کنند و دشمنان خود را به هوا بفرستند.

بسته الحاقی Worldslayer که قرار است در تاریخ 30 ژوئن وارد بازی شود قرار است محتوای جدید بعد از داستان بازی را اضافه کند، همچنین قرار است یک حالت سختی جدید با عنوان Apocalypse به بازی اضافه شود که بدون شک بازیکنان حرفه‌ای را هم به چالش می‌کشد.

اگر شما هم از تجربه بازی Outriders به صورت رایگان روی استیم لذت بردید می‌توانید بازی کامل را در حال حاضر با 45 درصد تخفیف رو همین پلتفرم تهیه کنید.

این تخفیف هم فقط در چند وقت آینده در دسترس است. اگر شما از مشترکین سرویس گیم پس برای پلتفرم پیسی هستید هم می‌توانید این بازی را به صورت رایگان از این سرویس دریافت کنید. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در مورد این خبر با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها