ایسوس پاور ROG THOR 1200P2 GAMING را با پشتیبانی از PCI-E 5.0 رونمایی کرد

در حالی که هنوز سر و کله گذرگاه PCI-E 5.0 پیدا نشده است، چند سازنده پاور به صورت محدود منابع تغذیه جدیدی را رونمایی کرده اند که دارای اسلات تغذیه PCI-E 5.0 است. این بار نوبت به ایسوس رسیده است تا پاور قدرتمند 1200 واتی خود با نام ASUS ROG THOR 1200P2 GAMING را معرفی کند. با مازستا همراه باشید.

شرکت ایسوس که چند سالی است تولید منابع تغذیه یا همان پاور و PSU را آغاز کرده است، این بار با معرفی پاور قدرتمند ROG THOR 1200P2 GAMING به سراغ پشتیبانی از گذرگاه PCI-E 5.0 رفته است.

PCI-E 5.0 در پلتفرم های بعدی هر دو شرکت یعنی AMD Ryzen 7000 و پردازنده های Intel Raptor Lake استفاده خواهد شد.

پاور ایسوس ROG THOR 1200P2 GAMING ضمن بهره مندی از استاندارد Lambda A ++، موفق به دریافت گواهینامه 80 PLUS PLATINUM در بخش بازدهی انرژی شده است.

ROG THOR 1200P2 GAMING

این پاور قدرتمند و زیبا که از امروز فروش رسمی آن در جهان آغاز شده است، دارای یک نمایشگر Organic EL یا همان OLED در کنار خود است که پارامترهای مهم و حیاتی پاور از جمله توان مصرفی، بار، دما و … را به کاربران نشان می دهد.

پاور ROG THOR 1200P2 GAMING با ویژگی روشنایی، نمای ظاهری را بهبود می بخشد و البته دیودهای مورد استفاده در آن قابل آدرس دهی بوده و با Aura Sync نیز سازگار هستند.

جدیدترین پاور ایسوس، برای تهویه از هیت سینک های طراحی شده توسط ایسوس بهره برده و به یک فن 135 میلی متری نوع Axial-tech مجهز است که از فناوری 0 دسی بل نیز بهره برده و در توان های پایین خاموش خواهد ماند.

پاور ROG THOR 1200P2 GAMING به صورت 100% ماژولار طراحی شده و برای اولین بار در محصولات مشابه این شرکت به رابط تغذیه PCI Express 5.0 و یک ریل 12 ولت با توان 100 آمپر نیز مجهز شده است.

مدار حفاظتی حفاظت در برابر جریان اضافه (OCP)، حفاظت از اضافه ولتاژ (OVP)، حفاظت اضافه بار (OPP)، حفاظت از اتصال کوتاه (SCP)، حفاظت از گرمای بیش از حد (OPP) و حفاظت از اضافه ولتاژ (OPP) (OTP) نیز از جمله دیگر ویژگی های این پاور زیبا هستند.

عرض 150 میلی متر، عمق 190 میلی متر، ارتفاع 86 میلی متر، وزن 2.37 کیلوگرم و گارانتی 10 ساله. به همراه برچسب قیمت 460 دلار آمریکا، از جمله موارد مهم دیگر در مورد جدیدترین پاور ایسوس خواهند بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها