Anastasiy افزونه MagicSquire 6.0 را برای کاربران فتوشاپ منتشر کرد

Anastasiy Safari، توسعه دهنده ابزارهای نقاشی دیجیتال، به تازگی افزونه MagicSquire 6.0 را به عنوان آخرین نسخه پلاگین سازمانی براش Photoshop خود منتشر کرده است. این به‌روزرسانی یک HUD شفاف جدید، یک گزینه جدید برای تصادفی کردن تنظیمات قلم مو برای هر ضربه رنگ، گزینه‌ای برای استفاده از پیش نمایش فایل‌های .abr قبل از بارگذاری و تصاویر کوچک سفارشی برای براش‌ها را ارائه می‌کند.

معرفی ویژگی‌های جدید MagicSquire 6.0

MagicSquire برای اولین بار در سال 2016 منتشر شد و به طراحان مفهومی، تصویرگران و هر کس دیگری که با تعداد زیادی براش سفارشی فتوشاپ کار می‌کند، این امکان را می‌دهد تا آنها را در پالت‌های فرعی با کد رنگی، سازماندهی کنند. این افزونه به طور خودکار تصاویر کوچکی را برای هر قلم مو تولید می‌کند و به تمایز بصری آنها کمک خواهد کرد.

همچنین MagicSquire 6.0 با اشکال سفارشی و تنظیمات سفارشی ابزار کار می‌کند و دارای ویژگی «پاک کن جادویی» است تا هر ابزار از پیش تنظیم شده را به یک براش پاک‌کن سفارشی تبدیل کند.

MagicSquire 6.0 یک HUD شفاف جدید شبیه به ابزار انتخاب رنگ MagicPicker را معرفی کرده است. کاربران می‌توانند شفافیت پنل را برای کنترل میزان نمایش تصویر زیر و تاری پس زمینه برای ایجاد جلوه شیشه‌ای مات تنظیم کنند.

سایر ویژگی‌های جدید عبارتند از Randomizer که با تصادفی‌سازی قلم مو یا ابزار انتخابی و تنظیمات آن براش، به نقاشی‌های دیجیتالی تنوع می‌بخشد.

MagicSquire 6.0

پیشرفت‌های گردش کار این پلاگین شامل گزینه آپلود تصاویر پیش‌نمایش سفارشی برای براش‌ها و ابزارها است که اینکار باعث می‌شود تا بهتر بتوانید ابزارها و براش‌ها را دسته بندی کنید.

همچنین اکنون امکان پیش‌نمایش براش‌ها هنگام وارد کردن فایل‌ها با فرمت .abr فتوشاپ وجود دارد و انتخاب براش‌های جداگانه از طریق چک باکس‌ها امکان‌پذیر است.

قیمت و دسترسی MagicSquire 6.0

MagicSquire 6.0 برای Photoshop CS5 و بالاتر در سیستم‌عامل ویندوز و macOS در دسترس قرار گرفته و قیمت آن 19 دلار است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها