Anastasiy به تازگی MagicSquire 5.0 را منتشر کرد

موتور Thea Render

موتور Thea Render با معرفی پلاگین جدید خود برای نرم افزار SketchUp و Rhino قصد دارد تا کاربران این بخش را نیز به سمت خود

ادامه مطلب »

Anastasiy Safari ، توسعه دهنده ابزار نقاشی دیجیتال، MagicSquire 5.0 که جدیدترین نسخه افزونه سازماندهی قلم مو Photoshop  است را منتشر کرد. این بروزرسانی برای دسترسی سریع به ویژگی‌های قلم مو و گزینه اختصاص تگ‌های سفارشی به چندین براش به طور همزمان ارائه شده است.

Anastasiy به تازگی MagicSquire 5.0 را منتشر کرد
Anastasiy به تازگی MagicSquire 5.0 را منتشر کرد

پیش نمایش‌های بصری سریع، زیر پالت‌های سفارشی برای براش‌های Photoshop

MagicSquire که برای اولین بار در سال 2016 منتشر شد، طراحان مفهومی، تصویرگران و هر کس دیگری که با تعداد زیادی براش مخصوص فتوشاپ کار می‌کند را قادر می‌سازد تا در زیر پالت‌های کد رنگی قلم‌مو‌ها را سازماندهی کند.

این افزونه به طور خودکار برای هر قلم مو، تصاویر کوچک را با تعداد بیشتری از انواع ضربه به نسبت فتوشاپ ایجاد می‌کند و به تمایز بصری آنها کمک می‌کند.

همچنین با اشکال سفارشی و ایستگاه از پیش تنظیم شده‌ی ابزار کار می‌کند و شامل ویژگی “Magic Eraser” می‌شود تا هر ابزار از پیش تعیین شده را به یک براش سفارشی تبدیل کند.

MagicSquire 5.0 با پنل‌های قلم مو و برچسب گذاری جمعی

تغییرات MagicSquire 5.0 شامل یک پنل جدید HUD قابل تنظیم توسط کاربران است که دسترسی سریع به ویژگی‌های اصلی قلم مو، مانند اندازه، جریان، سختی و تنظیمات jitter را فراهم می‌کند.

کاربران می‌توانند ویژگی‌ها را برای نمایش انتخاب کنند، کنترل‌های بصری شامل لغزنده‌ها و چرخ‌های کنترلی را به آنها اختصاص داده و رنگ‌های سفارشی را به کنترل‌ها اختصاص دهند.

سایر تغییرات شامل پشتیبانی از برچسب زدن دسته‌ای قلم موها و ابزارها، گزینه تغییر ویژگی‌های ضربه در قلم مو و پیمایش خودکار UI هنگام کشیدن و انداختن براش‌ها است.

قیمت و دسترسی

MagicSquire 5.0 برای Photoshop CS5 به بالا در سیستم‌عامل‌های Windows و Mac OS X موجود بوده و هزینه آن 19 دلار در نظر گرفته شده است. در نتیجه کاربران می‌توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و از امکانات جدید آن بهره‌مند شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها