لایت مپ HDR Light Studio Xenon Drop 4.2 را منتشر کرد

لایت مپ، ابزار طراحی نور HDR Light Studio را به‌روزرسانی کرده است. HDR Light Studio Xenon Drop 2 یک فیلتر Diffusion جدید اضافه کرده که اثر فیلتر نور را از طریق یک scrim در دنیای واقعی تقلید می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند Light Looks را برای طرح‌های نورپردازی در طول توسعه ذخیره و مقایسه کنند. در ادامه با مازستا همراه باشید تا جزییات بیشتر را در مورد این بروزرسانی در اختیارتان قرار دهیم.

مجموعه‌های نورپردازی استودیویی مبتنی بر HDRI خود را طراحی کنید

HDR Light Studio که در طیف وسیعی از صنایع، از تجسم خودرو و طراحی گرفته تا جلوه‌های بصری استفاده می‌شود، فرآیند طراحی تنظیمات نورپردازی مبتنی بر HDRI را ساده‌تر می‌کند. کاربران می‌توانند با کشیدن نورهای دوبعدی روی بوم مستطیلی شکل، در برنامه‌های میزبان که از سیستم LightPaint پشتیبانی می‌کنند، HDRI مصنوعی ایجاد کنند.

HDR Light Studio

این نرم افزار همچنین می‌تواند برای ایجاد چراغ‌های مکمل در داخل برنامه سه‌بعدی میزبان استفاده شود. Lightmap همچنین شامل ابزارهایی برای ویرایش HDRIها و گزینه‌ای برای افزودن نورهای مصنوعی به تصاویر عکاسی موجود است. به علاوه یک سیستم آسمان رویه‌ای برای نورپردازی صحنه‌های بیرونی نیز ارائه شد.

ویژگی‌های جدید در HDR Light Studio

ویژگی های جدید در آخرین نسخه شامل فیلترهای جدید است که اثر نور فیلتر شده از طریق یک ماده شفاف مانند کاغذ ردیابی یا یک گاز را تقلید می‌کند. این فیلتر مانند یک افکت تاری استاندارد عمل می‌کند، اما در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد کرد.

همچنین یک گزینه کروی برای نقشه‌های HDRI، یک گزینه Planar برای استفاده در چراغ‌های منطقه مصنوعی وجود دارد که هر دو از طریق سیستم جدید Composites در دسترس هستند. از سوی دیگر سیستم New Light Looks امکان ذخیره و مقایسه انواع تنظیمات نور را فراهم می‌کند.

این به روز رسانی اتصال جدید Omniverse را برای کاربران دارای مجوزهای Pro و Indie در دسترس قرار می‌دهد و پشتیبانی از حالت Real-Time را در Omniverse’s RTX Renderer اضافه می‌کند. علاوه بر این، اتصال 3ds Max اکنون از رندر شخص ثالث FStormRender پشتیبانی خواهد کرد.

قیمت و دسترسی HDR Light Studio

HDR Light Studio Xenon Drop 4.2 برای Windows 7 به بالا، macOS 10.13 به بالا و توزیع‌های مختلف لینوکس در دسترس است. پلاگین‌های اتصال برای طیف وسیعی از ابزارهای رایج DCC و CAD در دسترس هستند.

مجوزهای دائمی قفل شده با گره 1295 دلار هزینه دارند که شامل دسترسی به 12 برنامه DCC و CAD از جمله Blender، Cinema 4D، Houdini، Maya، Modo و Omniverse است. اشتراک‌ها در حال حاضر برای هنرمندانی با درآمد کمتر از 100000 دلار، از 140 دلار در سال شروع می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها