لپ تاپ آنتی باکتریال و ضد میکروب ایسوس معرفی شدند

آیا شما هم همواره نگران بهداشت لپ تاپ خود در محیط کار هستید؟ آیا اگر کسی با لپ تاپ شما کار کند دچار شک آلودگی می شوید؟ نظرتان راجب لپ تاپ آنتی باکتریال چیست؟ شرکت ایسوس برای اولین بار در جهان اقدام به تولید لپ تاپ آنتی باکتریال کرده است! با مازستا همراه باشید.

شرکت تایوانی ایسوس که یکی از بزرگ ترین سازندگان لپ تاپ در سراسر جهان است، به تازگی با معرفی گروهی از لپ تاپ های جدید خود توجه کاربران و رسانه ها را به خود جلب کرده است.

ویژگی خاص لپ تاپ های ایسوس که منجر به قرار گرفتن در مرکز تمرکز رسانه ها شده است چیست؟ با توجه به بیماری های ویروسی اخیر مانند کرونا و … شرکت ایسوس تصمیم به تولید لپ تاپ هایی گرفته است که از فناوری آنتی باکتریال برخوردار هستند.

لپ تاپ های آنتی باکتریال ایسوس شامل مدل های Vivobook, Vivobook Go, Vivobook S, S Flip, Pro و Pro X می شوند؛ البته در آینده نزدیک مدل های Zenbook نیز به این فناوری مجهز می شوند.

بر اساس نظرسنجی جهانی اخیر که توسط Pollfish و ASUS در مارس و آوریل 2022 از بیش از 20000 کاربر لپ‌تاپ انجام شد، کاربران لپ‌تاپ به‌طور فزاینده‌ای نگران بهداشت محیط کار خود هستند، به خصوص در مکان‌هایی که تعدادی از همکاران رو در رو کار می‌کنند.

برای آسودگی خاطر هنگام استفاده از لپ تاپ در چنین شرایطی، محافظ آنتی باکتریال ایسوس به طور موثری از رشد باکتری های بالقوه خطرناک جلوگیری می کند.

این فناوری بهداشتی پیشرفته با استفاده از پروتکل‌های تعریف شده در استاندارد بین‌المللی ISO 22196 مورد آزمایش بالینی قرار گرفته است و نشان داده شده است که در یک دوره 24 ساعته بیش از 99 درصد از باکتری‌ها را مهار می‌کند.

گارد آنتی باکتریال یک پوشش سطحی روی لپ‌تاپ است که عمدتاً حاوی یون‌های نقره با شارژ مثبت است. پس از تماس، یون‌های نقره و سلول‌های میکروبی با بار منفی به یکدیگر جذب می‌شوند و باعث می‌شوند یون‌ها از طریق سطوح سلول‌های باکتریایی نفوذ کنند و به ساختار آنها آسیب وارد کنند و توانایی آنها برای رشد و تخم‌ریزی را مختل کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها