دستمال عجیب اپل با قیمت 19 دلار و سیل انتقادات معرفی شد!

شرکت های حوزه فناوری در برخی موارد با هزینه های گزاف محصولاتی عجیب را به کاربران می فروشند؛ کمپانی اپل هم از جمله همین شرکت ها است که اینک با یک دستمال نزدیک به 20 دلاری، خبر ساز شده است!

اپل به دلیل قیمت بالای محصولات خود و همچنین تجهیزات جانبی آنها شهره است. به عنوان مثال این شرکت در گذشته با معرفی مانیتور پرچمدار خود پایه ای بسیار گران قیمت، با برچسب 900 دلار را برای آن رونمایی کرده بود! پس از حذف تجهیزات جانبی گوشی های موبایل نظیر شارژر و هندسفری، اپل با انتقاداتی فراوانی روبرو شد. فروش پایه، داکت و کیبورد یا قلم محصولات این کمپانی با قیمت بالا هم بارها خبرساز شده است.

پارچه عجیب اپل با قیمت 19 دلار و سیل انتقادات معرفی شد!
پارچه عجیب اپل با قیمت 19 دلار و سیل انتقادات معرفی شد!

این بار اپل با یک اقدام بسیار عجیب تر از گذشته خبرساز شده است. اپل به تازگی و در جریان معرفی محصولات جدید اش یک دستمال را رونمایی کرده است.

دستمال جدید اپل یک پارچه میکروفیبر است که از مواد نرم و غیر ساینده است که برای پاکسازی و تمیز کردن نمایشگر محصولات این کمپانی طراحی شده است. اپل توصیه می کند که خریداران محصولات این کمپانی از این پارچه برای تمیز کردن نمایشگر محصولاتی نظیر Apple Pro Display XDR، MacBook Pro، iPhone، iPad و … استفاده کنند.

نکته جالب توجه آن است که پارچه اپل که با نام Apple handkerchief یا Apple cloth نیز در رسانه ها معرفی می شود، با قیمت 19 تا 20 دلار وارد بازارهای جهانی شده است! با توجه به نرخ کنونی دلار در ایران باید گفت که این دستمال بدون سود سنگین دلالان بازار و وارد کنندگان، با قیمتی در حدود 550 هزار تومان به فروش خواهد رسید!

این در حالی است که با یک دهم این بودجه نیز می توان دستمال های نانو، مخصوص پاک کردن انواع نمایشگرها را تهیه کرد. اپل در صفحه رسمی خود به کاربران توصیه می کند که برای حفظ ایمنی و بهترین نتیجه، تنها از پارچه های اپل برای پاکسازی نمایشگر محصولات این کمپانی استفاده کنند. پارچه تمیز کننده Apple در شبکه های اجتماعی نیز بسیار سر و صدا کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها