طبق گزارشات بازی Assassins Creed با نام رمزی Red در آسیا اتفاق می‌افتد

بازی Assassins Creed Infinity،‌ عنوانی که مدت‌ها است که شایعه شده و ظاهراً قرار است بنیان گذار چندین مجموعه Assassins Creed دیگر هم باشد، اولین بازی خود را معرفی کرد. طبق گزارشات یوبیسافت در حال کار بر روی یک پروژه جدید با نام رمزی Project Red است که یک بازی Assassins Creed واقع در آسیا است. در ادامه با مازستا همراه باشید.

گزارشی از کوتاکو وجود Project Red را فاش گرد، ولی جیسون شرایر از بلومبرگ در ادامه توضیح داد که Project Red در واقع قرار است بخشی از Assassins Creed Infinity باشد. کوتاکو توضیح می‌دهد که دو منبع او ادعا دارند که این بازی در آسیا اتفاق می‌افتد که با اظهارات اخیر جف گراب که خبر می‌داد یک عنوان Assassins Creed با محوریت کشور ژاپن در دست ساخت است، همسو است.

یوبیسافت در سال 2021 از Assa‌ssins Creed Infinity و چیزی که این بازی قرار است به آن تبدیل شود صحبت کرد،‌ ولی بعد از آن دیگر چیزی از یوبیسافت نشنیدیم.

در حال حاضر می‌دانیم که این بازی قرار است به همراه یک سرویس زنده عرضه شود که در سال‌های آینده به پلتفرم کل سری تبدیل خواهد شد. حالا به نظر می‌توانیم نگاهی به تنظیمات بازی برای این تجربه و ایده جدید بیاندازیم.

دلیل اصلی مخفی کاری یوبیسافت این است که آنها قول داده‌اند تا درباره آینده سری Assassins Creed در ماه سپتامبر بیشتر صحبت کنند.

نمایش جدید Ubisoft Forward قرار است در تاریخ 10 سپتامبر برگزار شود و در حالی که گفته شده است این رویداد شامل به‌روزرسانی بازی‌های مختلف است،‌ طرفداران انتظار دارند که بازی Assassins Creed Infinity یا Assassi‌ns Creed Rift را در این نمایش ببینند.

متاسفانه با توجه به گزارشات و تاخیر‌های جدید یوبیسافت اگر عنوان Ass‌assins Creed Rift وجود هم داشته باشد، حداقل تا آوریل سال 2023 قرار نیست چیزی از این بازی ببینیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

رندرینگ در اسکچاپ با Su Podium

 موتور رندرینگ انحصاری نرم افزار SketchUp نسخه جدید خود را با شماره 2.11 با تغییرات نه چندان جدید ارائه نمود. این بروز رسانی برای windows و Mac بصورت همزمان در دسترس می باشد.

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها