نویسنده سری Assassins Creed بعد از 7 ماه دوباره به یوبیسافت برمی‌گردد

Darby McDevitt به یوبیسافت برمی‌گردد تا بر نسخه بعدی سری Assassins Creed کار کند. او بعد از 7 ماه جدایی از یوبیسافت و کار در استودیویی متفرقه دوباره به این شرکت برمی‌گردد تا بر دنباله سری اساسینز کرید کار کند. در ادامه با مازستا همراه باشید تا به برگشت این نویسنده مشهور بپردازیم.

McDevitt در ماه مارچ گذشته شرکت یوبیسافت را ترک کرده بود و این خبر را از طریق فضای مجازی اعلام کرده بود. او یکی از نیرو‌های اصلی روایت داستان سری اساسینز است و به عنوان نویسنده اصلی Assassins Creed: Revelations، Black Flag و Assassins Creed 4 شناخته می‌شود.

نویسنده سری Assassins Creed بعد از 7 ماه دوباره به یوبیسافت برمی‌گردد
نویسنده سری Assassins Creed بعد از 7 ماه دوباره به یوبیسافت برمی‌گردد

او همچنین دو اسپین آف Discovery و Bloodlines را برای موبایل نوشته است. از آخرین پروژه‌های او می‌توان به روایت داستان Assassins Creed Valhalla اشاره کرد.

طبق گزارشات او دذر 7 ماه اخیر در یک استودیو متفرقه در مونترال به نام Illogika کار می‌کرد، ولی به تازگی برای ادامه سری اساسینز به یوبیسافت بازگشته است. او از اینکه قرار است دوباره بر روی ادامه این سری کار کند ابراز خوشحالی کرده است و گفته است که این جدایی کوتاه به او ایده‌های جدید داده است.

ایده‌های جدید که او به آنها اشاره می‌کند احتمالا مربوط به سرویس زنده‌ی آینده Assassins Creed Infinity است. مدیرعامل یوبیسافت نیز اخیرا از چنین کلماتی برای توصیف این سرویس زنده استفاده کرده است. او همچنین گفت که Infinity قرار است تمامی عناصر خوب سری‌های قبلی اساسینز را داشته باشد.

بازگشت McDevitt ممکن است با هزینه‌های اخیر یوبیسافت ارتباطی داشته باشد تا استعدادهای برتر را در پی شکایات اخیر حفظ کند. یوبیسافت  اخیرا به خاطر آزار و اذیت‌هایی که در محل کار صورت گرفته است، مورد انتقاد قرار گرفته است.

از آن زمان به نظر می‌رسد که یوبیسافت پیشرفت کمی در برآوردن خواسته‌های کارمندان داشته است و در عوض تصمیم به متقاعد کردن توسعه دهندگان برا ادامه کار با این استودیو است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها