کارکنان یوبیسافت درخواست تغییرات در روند کاری این شرکت دارند

پس از اعمال تغییراتی در اکتیویژن، به نظر می‌رسد که کارکنان یوبیسافت نیز تقاضای اعمال چنین تغییراتی را دارند.

کارمندان یوبیسافت به تازگی از این شرکت درخواست کرده‌اند تا تغییراتی را که در 16 ماه گذشته به آنها وعده داده شده بود را آغاز کند و پیشرفت این آن را با اتفاقات اخیر اکتیویژن مقایسه کند.

دیروز اکتیویژن به برخی خواسته‌ها و تقاضاهای کارمندان پاسخ داد و تصمیم به اعمال برخی از آنها گرفت. اگرچه برخی از این تغییرات چندان ارزشی نداشته است، بقیه همگی تغییرات مثبت بوده‌اند. برای مثال اضافه کردن نزدیک به 50 درصد بیشتر به کادر بانوان این شرکت یکی از تغییرات مثبت بوده است.

کارکنان یوبیسافت درخواست تغییرات در روند کاری این شرکت دارند
کارکنان یوبیسافت درخواست تغییرات در روند کاری این شرکت دارند

به گفته اکتیویژن این اتفاقات همه نتیجه همکاری شرکت و اعضای آن با یکدیگر است تا بتوانند محیطی ایمن‌تر را برای آینده کارکنان فراهم کنند. تقریبا همزمان با این اظهار نظر در مورد تغییرات ایجاد شده در اکتیویژن، کارکنان یوبیسافت نیز بیانیه‌ای را در مورد عدم تغییر در این شرکت بیان کردند و آن را با پیروزی اخیر اکتیویژن مقایسه کردند.

در این بیانیه عنوان شده است که هیچ اطلاعاتی از تغییراتی که از 16 ماه پیش اعلام شده بود در دسترس نیست و به نظر تمام اینها وعده‌های بی نتیجه ubisoft بوده است. بدون هیچ نقشه زمانی کارمندان نمی‌توانند از حقیقت داشتن این تغییرات مطمئن شوند.

این بیانیه اکتیویژن را با یوبیسافت نیز مقایسه کرده است و گفته است که تغییرات یوبیسافت فقط در عرض 3 ماه اتفاق افتاده است و به نظر می‌رسد که این شرکت به کارمندان خود اهمیت می‌دهد. درحالی که خواسته‌های این دو گروه کارمندان از این دو شرکت یکسان نیستند، بسیاری از آنها با هم در یک دسته قرار می‌گیرند.

درحالی که یوبیسافت به نظر به خواسته‌های کارمندان گوش کرده است در 16 ماه گذشته تمام این خواسته‌ها جمع آوری شده‌اند ولی هیچ تغییراتی ایجاد نکرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها